درخشش سرپرست جهاددانشگاهی ایلام در جشنواره ملی امیرکبیر

۱۸ بهمن ۱۴۰۱ | ۰۸:۱۳ کد : ۵۳۵۴۷ اخبار پژوهش و فناوری تاپ خبر
پایان‌نامه دکتری "محمد پاکزاد" ، سرپرست جهاددانشگاهی استان ایلام پایان‌نامه برتر بخش علوم پایه سومین جشنواره ملی طرح‌ها، پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی کاربردی کارفرمامحور امیرکبیر شد.
درخشش سرپرست جهاددانشگاهی ایلام در جشنواره ملی امیرکبیر

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی ایلام، در مراسم اختتامیه سومین جشنواره ملی طرح‌ها، پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی کاربردی کارفرما محور «امیرکبیر»؛ پایان‌نامه دکتر محمد پاکزاد، سرپرست جهاد دانشگاهی واحد ایلام به عنوان پایان‌نامه برتر مقطع دکتری در بخش علوم پایه معرفی شد و با اهدای لوح از وی تقدیر به عمل آمد.

موضوع پایان‌نامه  دکتر پاکزاد "ایجاد بانک آلوژن سلولهای استرومایی مزانشیمی کلونال مشتق از مغز استخوان" است که  پیش از این به عنوان پایان‌نامه برتر دانشگاه علم و فرهنگ نیز انتخاب شده بود.

گفتنی است، جشنواره ملی امیرکبیر  که با همکاری جهاد دانشگاهی البرز، بنیاد نخبگان البرز و اتاق بازرگانی البرز به منظور حمایت از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های کاربردی کارفرمامحور بنیان گذاشته شده در سومین سال برگزاری توانسته مشارکت ۵۶ دانشگاه از جمله دانشگاه‌های شریف، علامه، تهران، الزهرا، علم و صنعت، خوارزمی، امیرکبیر و ... و ۸۳ کارفرما را جلب کند.

این جشنواره با هدف جذب رساله‌های دکتری و پایان‌نامه‌های تحقیقات کاربردی و کارفرمایی دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها، استادان و نخبگان علمی در محورهای علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، علوم پزشکی و دامپزشکی، کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست، و هنر برگزار و در پایان از ۱۰ برگزیده دارای پایان نامه و رساله کاربردی کارفرمامحور در این هفت گروه تقدیر شد.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی ایلام


نظر شما :