تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی استان و بنیاد نخبگان ایلام به امضاء رسید

۱۹ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۲ کد : ۲۸۹۹۱ پژوهش و فناوری
تفاهم‌نامه علمی، آموزشی و پژوهشی بین جهاددانشگاهی استان و بنیاد نخبگان ایلام به امضاء رسید.
تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی استان و بنیاد نخبگان ایلام به امضاء رسید


به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام؛ در این تفاهم‌نامه که به امضاء «سیدغلامرضا حسینی» رئیس جهاددانشگاهی واحد استان و دکتر «مژگان صالحی‌پور» مدیرکل بنیادنخبگان استان رسید بر همکاری در برزاری دوره‌های آموزشی و سمینارها، همکاری در اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی با محوریت توسعه اشتغال، نیازسنجی و تعریف دوره‌های آموزشی، طرح‌های افکارسنجی و نظرسنجی، شناسایی مناطق محروم دارای امکان توسعه مشاغل خرد و انجام طرح‌های مطالعاتی و عملیاتی تاکید شده است.
بهره‌مندی از امکانات و توانمندی‌های طرفیت برای ارتقای سطح دانش و تخصص نیروی انسانی بر اساس نیاز، بهره‌مندی از امکانات و توانمندی طرفین برای ارتقاء سطح دانش و تخصص نیروی انسانی بر اساس نیاز، بهره‌مندی از امکانات سخت‌افزاری و فضاهای فیزیکی طرفین در اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی، همکاری در زمینه ترویج ، توسعه کاشت، تولید و فرآوری گیاهان دارویی و همکاری در زمینه تجاری سازی اختراعات نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر استان از دیگر محورهای همکاری در این تفاهم‌نامه است.
«مژگان صالحی پور» ، مدیرکل بنیاد نخبگان استان ایلام، در این نشست اظهار کرد: با شناختی که از مجموعه جهاددانشگاهی دارم به عملیاتی شدن محورهای این تفاهم‌نامه برای کمک به استان امیدوارم.
وی با تاکید بر ضرورت انجام فعالیت‌های منسجم برای تحقق اقتصاد دانش‌بنیان، تصریح کرد: هم‌افزایی نهادهای علمی و دانشگاه‌ها برای رفع مشکلات استان ضروری است.
 «سیدغلامرضا حسینی» در این مراسم اظهار کرد: جهاددانشگاهی با ظرفیت‌های عظیم و کار هماهنگ در زمینه‌های مختلف با شبکه‌سازی توانسته است منشاء اثر باشد.
وی گفت: ایلام بسترهای مناسبی برای اثربخشی فعالیت‌های نخبگان دارد و جهاددانشگاهی با تمام توان در این زمینه آماده همکاری با بنیاد نخبگان هستیم.


نظر شما :