در دیدار رئیس جهاددانشگاهی واحد استان با فرمانده انتظامی ایلام عنوان شد؛

تاکید بر تداوم همکاری‌های فرماندهی انتظامی و جهاددانشگاهی استان ایلام

۱۹ آبان ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۹ کد : ۲۴۵۲۵ اخبار پژوهش و فناوری آموزشی عمومی تاپ خبر
فرمانده انتظامی استان ایلام و رئیس جهاددانشگاهی واحد استان با بر تداوم همکاری‌های آموزشی، پژوهشی ، علمی ، فرهنگی و اجتماعی تاکید کردند.
تاکید بر تداوم همکاری‌های فرماندهی انتظامی و جهاددانشگاهی استان ایلام

«سیدغلامرضا حسینی» رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام، در دیدار با فرمانده انتظامی استان، اظهار کرد: وجود سبزپوشان نیروی انتظامی برای جامعه نویدبخش امنیت است.

وی با اشاره به همکاری‌های مشترک جهاددانشگاهی و مجموعه انتظامی استان در زمینه‌های علمی و پژوهشی،  تصریح کرد: جهاددانشگاهی از آغاز تشکیل منشاء خدمات فراوانی در عرصه‌های مختلف علمی، پژوهشی و فرهنگی بوده است.

وی گفت: هدف جهاددانشگاهی تبدیل مزیت‌های هر منطقه به ثروت است و در استان ایلام نیزتکیه بر ظرفیت گیاهان دارویی است و یک اکوسیستم گیاهان دارویی با راه اندازی مجتمع تحقیقاتی گیاهان دارویی گرمسیری در35 هکتار در دهلران برای اولین بار فعال شده و  همزمان پذیرش دانشجوی گیاهان دارویی در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی در حال انجام است  و مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی در این نهاد  نیز پذیرای ایده‌های دانشجویان و فعالان این عرصه است که می‌تواند الگوهای مناسبی را فراروی کشاورزی استان  قرار دهد.

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام از پژوهشگاه رویان به عنوان یکی از سرمایه‌های بزرگ و علمی کشور نام برد و گفت: تلاش ما برای برای آوردن بخشی از خدمات این پژوهشگاه به استان است که امیدواریم با هم‌افزایی شاهد این تحقق این خدمت به مردم استان باشیم.

وی با تشریح طرح الگوی مشاغل خانگی گفت: مرکز نوآوری و شکوفایی که هم‌اکنون با همکاری ورزش و جوانان استان در حال فعالیت است پذیرای ایده‌های ناب جوانان است و تاکنون میزبان بیش از 45 رویداد اشتغال محور بوده است.

سردار «نورعلی یاری» فرمانده انتظامی استان نیز در این دیدار  با تقدیر از تلاش‌های جهاددانشگاهی گفت: از همکاری‌های پژوهشی، آموزشی و فرهنگی علمی و فرهنگی با جهاددانشگاهی استقبال می‌کنیم.

کلید واژه ها: نیروی انتظامی ایلام فرمانده فرمانده نیروی انتظامی نورعلی یاری سردار یاری سید غلامرضا حسینی ناجا ناجا ایلام


نظر شما :