بازدید معاون وزیر ورزش و جوانان از مرکز نوآوری و شکوفایی استان ایلام

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۹:۱۰ کد : ۱۶۱۵۶ اخبار پژوهش و فناوری تاپ خبر
معاون امور جوانان وزیر ورزش و جوانان از مرکز نوآوری و شکوفایی استان ایلام بازدید کرد.
بازدید معاون وزیر ورزش و جوانان از مرکز نوآوری و شکوفایی استان ایلام

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام، مهندس «محمدمهدی تندگویان» در بازدید از مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی استان ایلام ضمن گفت و گو با تیم‌های مستقر در این مرکز، اظهار کرد: در حال حاضر در کشور، مشکل اصلی در بخش جوانان، بحث اشتغال است و مراکز نوآوری و شکوفایی استان‌ها در این مراکز نوید بخش حل این مشکل است.
در این بازدید، امیرحسین آل‌اسحاق مدیر کل دفتر طرح‌های ملی جوانان، دکتر اعظم کریمی، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی، روح‌الله اسدی مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور جوانان و سجاد سالک مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان، مهندس تندگویان را همراهی کردند.
افتتاح شبکه ملی بازار جوانان کشور با نگاه ویژه به محصولات سمن‌های جوانان و دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ایلام، شرکت در نشست ساماندهی امور جوانان و دیدار با اعضای سمن‌ها، از مهمترین برنامه‌های معاون وزیر ورزش و جوانان در سفر دو روزه به ایلام است.
مرکز نوآوری و شکوفایی و برنامه مشترک شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و جهاددانشگاهی ایلام در طول سال پذیرای ایده‌های مختلف است.

کلید واژه ها: مرکز نوآوری و شکوفایی تیمسازی


نظر شما :