با همکاری دفتر امور بانوان استانداری و جهاددانشگاهی؛

برگزاری دوره آموزشی برنامه‌ریزی استراتژیک و تفکر خلاق ویژه مدیران زن

۰۸ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۷ کد : ۵۶۳۶ اخبار آموزشی تاپ خبر
دوره آموزشی برنامه‌ریزی استراتژیک و تفکر خلاق ویژه مدیران زن با حضور بیش از ۱۲۰ مدیران زن استان با همکاری امور بانوان استانداری و جهاددانشگاهی برگزار شد.
برگزاری دوره آموزشی برنامه‌ریزی استراتژیک و تفکر خلاق ویژه مدیران زن

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد ایلام، «مریم شادیوند» مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری در مراسم افتتاحیه‌ی این کارگاه اظهار کرد: هدف از کارگاه تلاش در جهت تحقق اهداف مدیریتی برای زنان در سطوح مدیرتی است.

وی با بیان اینکه این کارگاه سومین کارگاه در این زمینه است، تصریح کرد: اولین کارگاه ویژه زنان مدیر در سطح روستا یعنی دهیاران و زنان عضو شوراهای اسلامی روستا که بسیار خاص و مفید بود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام گفت: کارگاه دوم برای آموزش حقوق شهروندی به جمعی از مدیران در سطح میانی بود که برگزار شد.

شادیوند با بیان اینکه این کارگاه به صورت گسترده در سطح تمام استان برای مدیران سطوح میانی و پایه با موضوع برنامه‌ریزی استراتژیک و تفکر خلاق در حال برگزاری است، بر اهمیت آموزش این دو مقوله تاکید کرد و گفت: مدیریت استراتژیک می‌خواهد عملکرد یک مجموعه را بهبود ببخشد و به واسطه این آموزش‌ها تهدیدات را به فرصت تبدیل کند و برای موفقیت به عوامل مختلف در این زمینه توجه کند.

وی تصریح کرد: امیدواریم این آموزش‌ها، راهکارهای لازم را برای این مهم در اختیار مدیران زن برای حل مشکلات قرار دهد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام با تقدیر از زحمات جهاددانشگاهی ایلام در برگزاری این دوره‌ها ، گفت: امیدواریم شاهد اثرگذاری این آموزش‌ها در عرصه‌های مدیریتی باشیم.


نظر شما :