انعقاد تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی ایلام و شرکت پالایشگاه گاز ایلام

۱۹ دی ۱۳۹۷ | ۰۷:۵۳ کد : ۴۵۵۱ اخبار عمومی تاپ خبر
تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی و آموزشی بین جهاد دانشگاهی ایلام و شرکت پالایشگاه گاز ایلام منعقد شد
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی ایلام و شرکت پالایشگاه گاز ایلام

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی ایلام ، به منظور توسعه همکاری های آموزشی، انجام پژوهش‌های کاربردی، استفاده بهینه از امکانات، استعدادها و ظرفیت­ها، رفع نیازهای پژوهشی و تحقیقاتی، مشارکت موثراساتید و پژوهشگران دانشگاهی و صنعتی و گسترش همکاری‌های بین صنعت و دانشگاه، این تفاهم نامه همکاری با حضور مهندس حسینی رییس جهاد دانشگاهی ایلام و مهندس داری پور مدیرعامل شرکت پالایشگاه گاز ایلام منعقد گردید.

سیدغلامرضا حسینی رییس جهاد دانشگاهی در نشست مشترک با مدیر عامل شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جهاددانشگاهی، اظهار کرد: جهاددانشگاهی یک نهاد آموزشی و پژوهشی بسیار گسترده در سطح کشور است که با ظرفیت‌های شبکه‌ای خود در زمینه‌های مختلف فناوری و اشتغال نقش مؤثری ایفا کرده است.
عضو هیات علمی جهاددانشگاهی به ظرفیت قابل توجه نفت و گاز در استان اشاره کرد و گفت: جهاددانشگاهی واحد ایلام با پشتوانه و ظرفیت شبکه‌ای این نهاد در کشور آمادگی ارایه هرگونه خدمات علمی، آموزشی و پژوهشی به شرکت های حوزه نفت و گاز مستقر در استان را دارد.

داری پور مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه در راستای رفع مشکلات و چالش های عملیاتی خود از پژوهش های مسئله محور حمایت می کند،گفت:به منظور امکان بهره گیری از پتانسیل های علمی و فناوری موجود استان ضروری است تعاملات و تحکیم روابط صنعت و دانشگاه افزایش یابد.

داری پور گفت: شرکت پالایش گاز ایلام در خصوص برگزاری نشست های علمی و سمینارهای تخصصی در حوزه نفت و گاز آمادگی دارد با جهاد دانشگاهی همکاری کند و از ظرفیت های علمی و پژوهشی این نهاد بهره مند شود.

گفتنی است، مدت این تفاهم نامه به مدت 4 سال است که با موافقت دو طرف قابل تمدید خواهد بود.


نظر شما :