برگزاری کارگاه منطقه‌ای اصول و فنون مذاکره در کسب و کار به میزبانی مرکز منش ایلام

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۴ کد : ۲۹۴۷۲ تجاری سازی فناوری و اشتغال
دومین کارگاه منطقه‌ای فاز دوم نوآوری طرح منش جوانان با موضوع اصول و فنون مذاکره در کسب و کار به میزبانی منش ایلام و همکاری مشترک مراکز منش استان‌های لرستان، فارس و هرمزگان برگزار شد.
برگزاری کارگاه منطقه‌ای اصول و فنون مذاکره در کسب و کار به میزبانی مرکز منش ایلام

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، این کارگاه آموزشی به میزبانی این مرکز به صورت و‌ب‌کنفرانس با حضور دکتر« مژگان خوش‌مرام»، مدرس گروه آموزشی کارآفرینی و توسعه روستایی دانشگاه ایلام و 140 نفر از جوانان علاقه‌مند به مباحث کارآفرینی از استان‌های ایلام، لرستان، فارس و هرمزگان برگزار شد.

اهمیت مذاکره، تعریف مذاکره، انواع مذاکره، مذاکره توزیعی و تلفیقی و تکنیک‌های آن، آشنایی با فرایند مذاکره، آشنایی با جنبه‌های فرهنگی در مذاکره، اصول اساسی در مذاکره، دام‌های مذاکره، مهارت‌های ارتباطی در مذاکره، تلاش برای توسعه آگاهی تجاری و آشنایی با کسب و کار از جمله سرفصل‌های مطرح شده در این کارگاه آموزشی بود.

یادآور می‌شود این رویداد در راستای اجرای برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان با همکاری وزارت ورزش و جوانان، سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی، مراکز منش چهار استان ایلام، لرستان، فارس و هرمزگان، بنیاد نخبگان استان ایلام، سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام برگزار شد.


نظر شما :