رئیس جهاد دانشگاهی ایلام خبر داد:

اجرای برنامه شتابدهی کسب و کارهای حوزه صنایع خلاق و فرهنگی در ایلام

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۸:۰۸ کد : ۲۹۲۳۳ تجاری سازی فناوری و اشتغال
با حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری برنامه شتابدهی کسب و کارهای حوزه صنایع خلاق و فرهنگی در جهاد دانشگاهی ایلام اجرا می شود.
اجرای برنامه شتابدهی کسب و کارهای حوزه صنایع خلاق و فرهنگی در ایلام

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام، سید غلامرضا حسینی رئیس جهاد دانشگاهی ایلام با اشاره به سفر اخیر دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری به استان و بازدید از مرکز منش ایلام اظهار کرد: یکی از طرح های ارائه شده از طرف این واحد اجرای برنامه شتابدهی کسب و کارهای حوزه صنایع خلاق و فرهنگی در استان بود که خوشبختانه با استقبال معاون محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار گرفت.

وی با بیان اینکه برای اجرای این برنامه اعتباری معادل ۵ میلیارد ریال مصوب شده است گفت: استان ایلام ظرفیت های ارزشمندی در حوزه صنایع خلاق و فرهنگی دارد و اجرای این برنامه فرصتی مناسب برای ایجاد اشتغال جوانان در این حوزه است.

حسینی با اشاره به نقش موثر مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان ایلام در توسعه فرهنگ کارآفرینی نوآورانه گفت: حوزه صنایع خلاق و فرهنگی با توجه به مردم بنیاد بودن، پتانسیل بی نظیری برای ایجاد اشتغال دارد و با بهره گیری از ظرفیت های موجود در جهاد دانشگاهی ایلام نظیر مرکز علمی کاربردی، مرکز نوآوری، مرکز رشد، مرکز آموزش های کوتاه مدت و دبیرخانه اجرای طرح ملی مشاغل خانگی در استان می توان در این راستا موثرتر عمل کرد.


نظر شما :