در دیدار مدیرکل جهاد کشاورزی استان با رئیس جهاد دانشگاهی ایلام عنوان شد:

تلاش‌های جهاد دانشگاهی در تکمیل زنجیره تولید کم نظیر است

۱۲ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۴ کد : ۲۸۶۷۸ فرهنگی تاپ خبر
مدیرکل جهاد کشاورزی استان ایلام بر همکاری پر تلاش و جهاد گونه‌ی جهاد دانشگاهی در توسعه بخش‌های مختلف جهاد کشاورزی تاکید کرد.
تلاش‌های جهاد دانشگاهی در تکمیل زنجیره تولید کم نظیر است

«محمدعلی اقدسی» با حضور در خبرگزاری ایسنا به تشریح وضعیت کنونی بخش‌های مختلف جهاد کشاورزی و برنامه‌های آتی آن پرداخت. وی در دیدار با مهندس حسینی رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام از فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در زمینه‌ی تکمیل زنجیره تولید در زمینه کشاورزی تقدیر و تشکر نمود و اظهار کرد: جهاد دانشگاهی را همکار پرتلاش خود در این زمینه می‌دانیم.

همچنین مهندس حسینی رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام به اکوسیستم نوآوری متشکل از مرکز تخصصی گیاهان دارویی، مجتمع فناوری گیاهان دارویی در دهلران، مرکز نوآوری و مرکز رشد اشاره کرد و گفت: سعی ما بر این است تا به صورت زنجیروار، فعالین حوزه کشاورزی را با شیوه‌های نوین کشاورزی در بخش کاشت، داشت و برداشت آشنا نماییم و تاکنون آموزش‌های را در این راستا انجام داده‌ایم.

وی به زمین 35 هکتاری ابوغویر دهلران اشاره نمود و افزود: در حال ساخت ساختمان مجتمع فناوری گیاهان دارویی در زمین مذکور هستیم و تلاش بر این است از ظرفیت و پتانسیل‌های تعبیه شده در این زمین در جهت اشتغال‌زایی فارغ التحصیلان حوزه کشاورزی استفاده نماییم.

آقای مهندس اقدسی از مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی بازدید نمود


نظر شما :