در تهیه اطلس اراضی استان ایلام از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی استفاده خواهد شد

۲۳ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۰ کد : ۲۶۹۳۵ تاپ خبر
در دیدار رئیس جهاد دانشگاهی واحد ایلام با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بر ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های جهاد دانشگاهی تاکید شد و مقرر گردید در تهیه اطلس اراضی قابل واگذاری به سرمایه‌گذاران از ظرفیت این نهاد علمی و دانشگاهی استفاده شود.
در تهیه اطلس اراضی استان ایلام از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی استفاده خواهد شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام، «قدرت فیض‌اللهی» مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام در این دیدار ، اظهار کرد: جهاددانشگاهی در استان ایلام توانسته است با تعامل با دستگاه‌های مختلف نقش علمی، فرهنگی و پژوهشی خود را ایفا کند.
وی با بیان اینکه در تهیه اطلس اراضی استان که  باعث حذف بروکراسی اداری زائد در حوزه سرمایه‌گذاری خواهد شد و سرمایه‌گذاران در هر نقطه از کشور و جهان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اطلاعات لازم را به دست آورند، از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی استفاده خواهد شد.

وی عنوان کرد: هدف از اجرای این طرح، شناسایی اراضی مستعد سرمایه گذاری و تعریف زیر ساخت‌های لازم در این اراضی بعنوان مشوق اصلی برای سرمایه گذاران است.
حسینی، رئیس جهاددانشگاهی ایلام نیز در این دیدار با معرفی ظرفیت‌های این واحد آمادگی این نهاد را برای کمک به تهیه اطلس اراضی استان اعلام کرد.


نظر شما :