در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی

استارتاپ صنایع دستی و دوختنی‌های سنتی در ایلام برگزار شد

۰۹ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۱ کد : ۲۶۳۹۲ تجاری سازی فناوری و اشتغال تاپ خبر
استارتاپ صنایع دستی و دوختنی‌های سنتی در حوزه‌های لباس محلی، سوزن دوزی، لباس با هویت ایرانی و صنایع دستی با حضور ۲۸ تیم در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی ایلام در فضای مجازی برگزار شد.
استارتاپ صنایع دستی و دوختنی‌های سنتی در ایلام برگزار شد

 در این رویداد، ایده پردازان به مدت ۵ دقیقه ارائه کردند و  و پس از آن به مدت 3 دقیقه داوران پرسش و پاسخ داشتند و در نهایت ارائه دهنده در  ۲ دقیقه به سوالات داوران پاسخ داد.

این رویداد با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان، شرکت شهرک‌های صنعتی استان، اداره کل ورزش و جوانان استان، مرکز نوآوری و شتابدهی  جوانان استان، دانشگاه جامع علمی کاربردی استان ایلام، مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاددانشگاهی استان ایلام برگزار شد.

در پایان این استارتاپ ایده زینب یاری با عنوان مانتو طرح خاتون اول شد و ایده‌های فاطمه مرادی با موضوع کیف و کفش سنتی  و زهرا تباشیر با موضوع مانتو طرج مسجد جامع یزد رتبه های دوم  و سوم را به دست آوردند.

این تیم‌ها در مرکز نوآوری صنایع دستی جهاددانشگاهی مستقر شده و با تهیه بوم مدل کسب و کار، توسعه بازار، سرمایه گذاری و اتصال به شبکه سرمایه‌گذاران ، در زمینه توسعه کسب و کار یاری می‌شوند.


( ۱ )

نظر شما :