آغاز طرح نظرسنجی از ذینفعان شرکت گاز ایلام با همکاری جهاددانشگاهی

۲۴ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۴ کد : ۲۲۷۲۰ فرهنگی تاپ خبر
مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام از آغاز طرح نظرسنجی الکترونیکی از ذینفعان شرکت گاز استان در سطح ۱۴ ناحیه استان بر اساس تفاهم نامه با جهاددانشگاهی ایلام به صورت الکترونیکی خبر داد.
آغاز طرح نظرسنجی از ذینفعان شرکت گاز ایلام با همکاری جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی ایلام، عباس شمس‌اللهی، مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام با اعلام این خبر، اظهار کرد: نظرسنجی امسال بر اساس آخرین نظام نامه ابلاغی شرکت ملّی گاز انجام خواهد شد و با توجه به شرایط ویژه حاکم بر کشور ناشی از شیوع بیماری کرونا ، بدون استفاده از کاغذ با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی از سوی مجری طرح بصورت الکترونیکی انجام می گیرد.
وی با اشاره به اینکه این روش برای اولین بار در شرکت انجام می‌شود، گفت: مجری ضمن تجهیز پرسشگران به اقلام بهداشتی و محافظتی با استفاده از ابزارهای الکترونیکی (گوشی –تبلت) اقدام به جمع آوری و ثبت نظرات ذینفعان می‌کند و روابط عمومی شرکت به عنوان ناظر پروژه نظارت و کنترل مستمر دارد.
وی تصریح کرد: در این نظرسنجی، طراحی نرم افزار مورد نیاز و طراحی پرسشنامه‌ها در نرم افزار توسط جهاد دانشگاهی بر اساس نظام نظامه صورت گرفته است و موقعیت مکانی و جغرافیایی دقیق پرسشگران در حین نظرسنجی ثبت و رصد خواهد شد.
 شمس الهی افزود: نظارت بر این طرح بسیار راحت ‌تر و مستند تر از روش سنتی نظرسنجی است و جمع بندی ، تحلیل و استفاده از نتایج داده‌ها در حداقل زمان قابل بهره برداری و کاربردی خواهد بود.


( ۱ )

نظر شما :