مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام:

توجه جهاددانشگاهی به توانمندسازی جامعه قابل تقدیر است

۱۶ مرداد ۱۳۹۹ | ۲۱:۰۵ کد : ۲۱۴۹۷ عمومی تاپ خبر
توجه جهاددانشگاهی به توانمندسازی جامعه قابل تقدیر است

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام گفت: جهاددانشگاهی به خوبی نیازهای جامعه را در زمینه‌های مختلف شناسایی و به توانمندسازی جامعه هدف به خوبی توجه کرده است.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد ایلام، زینب شیرخانی، با حضور در جهاددانشگاهی با تبریک چهلمین سالروز تاسیس جهاددانشگاهی، اظهار کرد: این نهاد از بدو تاسیس منشاء خدمات پربرکتی در طح جامعه بوده و دفتر امور بانوان استان نیز از همکاری با جهاددانشگاهی تجربه خوبی دارد.

وی با بیان اینکه فعالیت مشترک با جهاددانشگاهی اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با همکاری جهاددانشگاهی به خوبی برگزار شد و خوشبختانه نتیجه‌بخش نیز بوده است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام برگزاری کارگاه‌های شکاف نسلی و آموزش‌های پیش از ازدواج ویژه دانشجویان را از دیگر تجربه های موفق همکاری با جهاددانشگاهی عنوان کرد و گفت: خواستار استمرار این فعالیت‌های مشترک هستیم.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام ادامه داد: جهاددانشگاهی به خوبی نیازهای جامعه را در زمینه‌های مختلف شناسایی کرده و به توانمندسازی جامعه هدف به خوبی توجه کرده است.

شیرخانی تصریح کرد: جهاددانشگاهی در ایام کرونایی نیز  با آموزش‌های آنلاین نشان داده که می‌تواند به دغدغه‌های مردم در شرایط سخت نیز پاسخ دهد که جای تقدیر دارد.


نظر شما :