مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در مرکز منش ایلام عنوان کرد؛

مراکز نوآوری و شکوفایی؛ نوید بخش اصلاح فرهنگ کار و ترویج کار تیمی

۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | ۲۰:۲۳ کد : ۱۶۲۹۰ تجاری سازی فناوری و اشتغال
مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مراکز نوآوری و شکوفایی نوید بخش اصلاح فرهنگ کار و ترویج کار تیمی هستند.
مراکز نوآوری و شکوفایی؛ نوید بخش اصلاح فرهنگ کار و ترویج کار تیمی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام، دکتر «شهرام احمدبیگی» با حضور در مرکز نوآوری و شکوفایی و در حاشیه‌ برگزاری همایش پازل موفقیت، با قدردانی از برگزاری این دوره‌ها، اظهار کرد: این رویکرد نویدبخش نهاینه شدن فرهنگ کار در جامعه است.
وی با اشاره به توانمندی‌های استان ایلام در زمینه‌های مختلف، تصریح کرد: بخشی از آمار بیکاری در کل کشور به فرهنگ کار و بلد نبودن کار تیمی برمی‌گردد که امیدواریم در چنین مراکزی بتوانیم با نهادینه کردن کار گروهی در این زمینه به موفقیت‌های مدنظر دست پیدا کنیم.
مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: نیاکان ایرانی ما بسیار تلاشگر بودند و نمونه‌ی این تلاش‌ها را می‌توان در ساخت زیرساخت‌هایی مانند قنات‌ها دید که نباید نادیده گرفته شود.
احمدبیگی تاکید کرد: پیشرفت کشورهایی مانند ژاپن و کره مدیون کار بیشتر و نظم فردی و اجتماعی آنهااست که امیدواریم با درس گرفتن از آن بتوانیم به پیشرفت‌های موجود بیفزائیم.
وی بر تغییرات فردی و نقش آن در تحول و اصلاح فرهنگ کار تاکید کرد و ابراز امیدواری کرد مراکز نوآوری و شکوفایی در این زمینه و ترویج کار تیمی نقش خود را به خوبی ایفا کنند.
مرکز نوآوری و شکوفایی استان ایلام با همکاری جهاددانشگاهی و ورزش و جوانان استان پذیرای ایده‌های خلاقانه جوانان است.


نظر شما :