دیدار مشترک رؤسای دانشگاه علوم پزشکی و جهاد دانشگاهی ایلام

۰۹ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۴:۱۲ کد : ۱۳۲۶ پژوهش و فناوری
در دیدار مشترک رؤسای دانشگاه علوم پزشکی و جهاد دانشگاهی ایلام بر توسعه همکاری‌های مشترک در زمینه‌های آموزشی و پژوهشی تأکید شد.
دیدار مشترک رؤسای دانشگاه علوم پزشکی و جهاد دانشگاهی ایلام

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، سید غلامرضا حسینی، رییس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام 8 خرداد در دیدار با رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با اشاره به ظرفیت‌های موجود در جهاد دانشگاهی، اظهار کرد: این نهاد با استفاده از توانمندی‌های شبکه‌ای خود در سراسر کشور به ویژه در حوزه پزشکی آمادگی دارد در راستای اهداف مشترک آموزشی و پژوهشی با دانشگاه علوم پزشکی استان، خدمات مطلوبی را به جامعه هدف ارایه کند.

وی با اشاره به دستاورهای علمی و پژوهشی مراکز زیرمجموعه جهاد دانشگاهی، گفت: پژوهشکده‌های جهاد دانشگاهی مثل "رویان" ، "ابن سینا" و سایر مراکز، دستاوردهای بسیار ارزشمندی در زمینه درمان ناباروری، سلول‌های بنیادی، درمان سرطان سینه و تولید داروهای مختلف دارند که می‌توان با برنامه‌ریزی و تعامل بیشتر این نوع خدمات پزشکی را برای رفاه مردم و حتی کشور عراق وارد استان کرد.

عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی در ادامه با اعلام آمادگی این واحد در زمینه‌ همکاری‌های مختلف علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی بر برپایی کارگاه‌های تخصصی، اجرای طرح‌های مختلف علمی، ایجاد مراکز آزمایشگاهی و پژوهشی مشترک و استفاده از سایر ظرفیت‌های مختلف و متنوع جهاد دانشگاهی تأکید کرد.

دکتر کریم همتی، رییس دانشگاه علوم پژشکی استان ایلام نیز در این دیدار با ابراز علاقه‌مندی به همکاری و استفاده از ظرفیت‌های ارزشمند جهاد دانشگاهی در حوزه پزشکی بر توسعه همکاری‌ها و تعامل بیشتر با جهاد دانشگاهی واحد استان تأکید کرد.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی ایلام سید غلامرضا حسینی رییس جهاد دانشگاهی واحد ایلام دانشگاه علوم پزشکی رویان سلول‌های بنیادی


( ۱ )

نظر شما :