/به بهانه سی و نهمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی/

مدیرکل طرح‌های ملی و فراگیر جوانان: ارتباط هدفمند بخش‌های مختلف با جهاددانشگاهی فعالیت‌ها را اثرگذارتر می‌کند

۱۴ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۱ کد : ۱۰۲۴۸ اخبار عمومی
مدیرکل طرح‌های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: همه‌ی دستگاه‌ها می‌توانند از تجربیات این نهاد موفق استفاده و برای تاثیرگذاری بیشتر فعالیت‌ها، ارتباط خود را با این نهاد هماهنگ و هدفمند کنند.
مدیرکل طرح‌های ملی و فراگیر جوانان: ارتباط هدفمند بخش‌های مختلف با جهاددانشگاهی فعالیت‌ها را اثرگذارتر می‌کند

 

 

47876.jpg

 

«امیرحسین آل‌اسحاق» در حاشیه‌ی بازدید از مرکز در آستانه‌ی افتتاح نوآوری و شکوفایی در جهاددانشگاهی ایلام، در گفتگو با روابط عمومی جهاد دانشگاهی ایلام، اظهار کرد:مرکز نوآوری و شکوفایی مجموعه‌ای برای جذب ، آموزش و شکوفایی استعدادهای جوان در حوزه کسب و کار فناورانه است.

وی گفت: این مرکز قرار است نحوه‌ی ورود به حوزه کسب و کارهای فناورانه را ترویج و علاقمندان را آموزش دهد و علاقمندان آموزش دیده بتوانند با تیم‌سازی نقش خود را در عرصه کارآفرینی و ایجاد اشتغال به خوبی ایفا کنند.

مدیرکل طرح‌های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد :این یک عملیات موثر در بالا بردن فرهنگ کار تیمی و تبدیل کردن ایده به کار است که امیدواریم به نتایج مطلوب برسد.

آل اسحاق در ادامه تاکید کرد: جهاددانشگاهی ترکیب مبارکی است که همه‌ی دستگاه‌ها می‌توانند از تجربیات این نهاد موفق استفاده و برای تاثیرگذاری بیشتر فعالیت‌ها، ارتباط خود را با این نهاد هماهنگ و هدفمند کنند.

وی از اجرای طرح سرباز مهارت با همکاری جهاددانشگاهی خبر داد و گفت: تمام این فعالیت‌ها نویدبخش اتفاقات خوبی در حوزه اشتغال و کارآفرینی خواهد بود. 


نظر شما :