توسعه همکاری‌های جهاد دانشگاهی ایلام و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امیرالمومنین(ع) استان

۲۳ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۴:۴۵ کد : ۵۵۱۹۶ اخبار عمومی تاپ خبر
در نشست رییس جهاد دانشگاهی ایلام و فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امیرالمومنین(ع) استان بر توسعه همکاری‌های مشترک این دو مجموعه تأکید شد.
توسعه همکاری‌های جهاد دانشگاهی ایلام و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امیرالمومنین(ع) استان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی ایلام، حیدر الفتی، فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام با اشاره به ظرفیت‌های موجود در استان، اظهار کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر هم‌افزایی و هم‌سویی سازمان‌ها و نهادهای مختلف در راستای پیشرفت و آبادانی مناطق محروم، جهاد دانشگاهی می‌تواند همکاری‌های سازنده‌ای با این قرارگاه برای خدمات‌رسانی بهتر در زمینه‌های مختلف به مردم داشته باشد.

فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام خدمات جهاد دانشگاهی ایلام در زمینه گیاهان دارویی در استان ارزنده توصیف کرد و گفت: اقلیم استان ایلام ظرفیت مناسبی برای تولید و فرآوری گیاهان دارویی و اشتغالزایی جوانان در این زمینه دارد و با آموزش و فرهنگ‌سازی می‌توان منطقه را به قطب تولید این نوع گیاهان که ارزش‌افزوده بیشتری دارد تبدیل کرد.

الفتی با تأکید بر توسعه تعاملات و هم‌افزایی بیشتر با جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، افزود: با توجه به سوابق فعالیتی این مجموعه، در آینده نزدیک در قالب تفاهم‌نامه‌ای همکاری‌های دوجانبه بین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام و جهاد دانشگاهی استان آغاز خواهد شد.

دکتر محمد پاکزاد، سرپرست جهاد دانشگاهی واحد ایلام نیز در این نشست با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این واحد بر توسعه همکاری‌ها با قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در عرصه‌های علمی، آموزشی، فرهنگی و پژوهشی تأکید کرد. 

 

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی ایلام


نظر شما :