برگزاری کارگاه آموزشی صفر تا صد یک کسب و کار در ایلام

۲۳ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۳:۲۲ کد : ۵۵۱۸۹ اخبار آموزشی
به همت مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ایلام کارگاه آموزشی "صفر تا صد یک کسب و کار در بستر تعاونی" برگزار شد.
برگزاری کارگاه آموزشی صفر تا صد یک کسب و کار در ایلام

به گزارش مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ایلام، کارگاه آموزشی «صفر تا صد یک کسب و کار» در بستر تعاونی با ارائه مهندس پرنا، رئیس اداره توسعه تعاونی‌های استان ایلام و مهندس میرزایی، معاون فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی ایلام با حضور دانشجویان رشته طراحی دوخت و کامپیوتر برگزار شد.

پرنا در جمع دانشجویان رشته طراحی دوخت و نرم افزار مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ایلام با بیان اینکه تشکیل تعاونی‌ موجب توانمندی و درآمد بیشتر افراد بخصوص در رشته‌های مهارتی و کاربردی می‌شود، اظهار کرد: تشکیل تعاونی باعث بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی اعضا می‌شود و ذهن افراد را از اخذ کارهای اداری و پشت میزنشینی دور می‌کند.

وی با اشاره به اینکه تشکیل تعاونی‌ها برای افرادی مناسب است که ظرفیت و پتانسیل کار را دارند ولی سرمایه ندارند، افزود: تعاونی با سرمایه اندک افراد مختلف راه‌اندازی می‌شود که با دریافت مجوز کسب، می‌توانند تسهیلات مورد نیاز را در جهت توسعه فعالیت دریافت کنند.

رئیس اداره توسعه تعاونی‌های استان ایلام در پایان به سوالات دانشجویان پیرامون چگونگی تشکیل تعاونی و دریافت تسهیلات برای راه اندازی شرکت یا توسعه مشاغل خانگی پاسخ‌ داد.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی ایلام


نظر شما :