ارتقای سطح همکاری‌های مشترک جهاد دانشگاهی ایلام و آموزش و پرورش استان

۰۹ اسفند ۱۴۰۱ | ۲۲:۱۴ کد : ۵۴۵۱۶ اخبار عمومی تاپ خبر
در نشست سرپرست جهاد دانشگاهی ایلام و مدیر کل آموزش و پرورش استان بر ارتقای سطح همکاری‌های مشترک این دو مجموعه تأکید شد.
ارتقای سطح همکاری‌های مشترک جهاد دانشگاهی ایلام و آموزش و پرورش استان


به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی ایلام، علی درویشی، مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام در نشست با رییس جهاد دانشگاهی واحد ایلام  ضمن تأکید بر افزایش همکاری‌های مشترک این دو مجموعه اظهار کرد: بر اساس اسناد بالادستی در حوزه فعالیت‌های اشتراکی، علاقه‌مند هستیم از ظرفیت‌های سایر دستگاه‌ها نظیر جهاد دانشگاهی به منظور خدمات‌رسانی بهتر به جامعه هدفمان استفاده کنیم.

وی با تأکید بر ارتقای سطح فعالیت‌ها و ارتباط بیشتر جهاد دانشگاهی با مدارس استان ایلام، گفت: با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری برای تسهیل ارتباطات، هماهنگی‌ها، فعالیتهای مشترک و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در راستای ارتقای تعاملات و هم افزایی بیشتر دو مجموعه در مناطق مختلف استان می‌تواند گام‌هایی تأثیرگذار برداشته شود.
دکتر محمد پاکزاد، سرپرست جهاد دانشگاهی ایلام نیز در این نشست با اشاره به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی اظهار کرد: با توجه به نقاط مشترک موجود و رسالت ذاتی این دو مجموعه در حوزه‌های مختلف می‌توان فعالیتهای ارزشمندی برای ارتقای سطح علمی، آموزشی، فرهنگی جامعه هدف انجام داد.
پاکزاد، آموزش و پرورش را اساس و پایه اصلی رشد فرهنگی، علمی و آموزشی دانش‌آموزان معرفی کرد و گفت: آموزش و پرورش، زیربنای رشد و تربیت نسل آینده در ابعاد مختلف است و ارتقای سطح همکاری‌های جهاد دانشگاهی با این مجموعه می‌تواند برای ارتقای جامعه هدف مؤثر واقع شود. 
سرپرست جهاد دانشگاهی ایلام در پایان ضمن تقدیر از همکاری‌های اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام با این واحد در ادوار گذشته بر افزایش سطح این تعاملات و همکاری‌های این دو مجموعه تأکید کرد. 
 

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی ایلام


( ۱ )

نظر شما :