برگزاری نشست شورای اداری جهاد دانشگاهی ایلام

۰۹ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۱:۱۶ کد : ۵۴۴۹۰ اخبار عمومی تاپ خبر
با حضور سرپرست و اعضای جهاد دانشگاهی ایلام نشست شورای اداری این واحد به منظور ارائه نظرات و پیشنهادات در راستای ارتقای برنامه‌های سازمانی برگزار شد.
برگزاری نشست شورای اداری جهاد دانشگاهی ایلام

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی ایلام، دکتر محمد پاکزاد، سرپرست جهاد دانشگاهی واحد ایلام در اولین نشست شورای اداری با اعضای این واحد بر اهمیت کتاب و کتابخوانی تأکید و اظهار کرد: در کنار مطالعات درسی و تخصصی برنامه‌ریزی برای خواندن کتاب‌های غیر درسی به منظور توسعه توانمدی‌های فردی در زمینه‌های مختلف تأثیر بسزایی در موفقیت و پیشرفت کاری و حتی زندگی شخصی و خانواده دارد.

سرپرست جهاد دانشگاهی واحد ایلام گفت: صداقت در رفتار و گفتار نیز یکی از شاخصه‌های مهم در تعاملات اجتماعی و حرفه‌ای برای پیشبرد اهداف سازمانی و شخصی است و وجود شفافیت در فعالیت‌ها، رعایت اصول اخلاقی و انسانی عاملی مهم برای ایجاد همدلی، هم‌افزایی و همکاری در محیط کار است.

پاکزاد در ادامه با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در ادوار گذشته جهاد دانشگاهی واحد ایلام از زحمات رؤسای پیشین در این واحد قدردانی کرد و افزود: فعالیت‌ها و برنامه‌های مختلفی در سال‌های گذشته اجرا و یا در حال انجام است که با همکاری و همدلی اعضای واحد پیگیری‌های لازم در راستای رسیدن به اهداف و تکمیل طرح‌ها و برنامه‌های نیمه‌تمام خواهیم کرد.

وی راه‌اندازی مرکز درمان ناباروری، مرکز غربالگری و تشخیص سرطان سینه، مرکز اصلاح نژاد دام سنگین، طرح عمرانی ساختمان پژوهش و نوآوری را از جمله طرح‌ها و برنامه‌های شاخص جهاد دانشگاهی واحد ایلام معرفی کرد و بر اهتمام ویژه برای تکمیل آنها تأکید کرد.

اضافه می‌شود، در ادامه این نشست، اعضای جهاد دانشگاهی واحد ایلام، نظرات و پیشنهادات خود را در راستای ارتقای جایگاه منابع انسانی و سازمانی ارائه کردند.

 

 

 

 


نظر شما :