معاون اقتصادی استاندار ایلام:

جهاددانشگاهی در تحقق زنجیره ارزش راهبردی نقش‌آفرینی کند

۲۶ بهمن ۱۴۰۱ | ۰۸:۲۰ کد : ۵۳۹۹۳ اخبار عمومی تاپ خبر
معاون اقتصادی استاندار ایلام با تأکید بر اینکه جهاد دانشگاهی در تحقق زنجیره ارزش راهبردی نقش‌آفرینی کند، گفت: انتظار داریم فصل جدید جهاد دانشگاهی ایلام فصلی متفاوت در زمینه تأثیرگذاری این نهاد در استان باشد.
جهاددانشگاهی در تحقق زنجیره ارزش راهبردی نقش‌آفرینی کند

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی ایلام، دکتر شهریار عباسی، معاون اقتصادی استاندار ایلام در دیدار سرپرست جهاددانشگاهی استان ایلام اظهار کرد: این نهاد در زمینه‌های مختلف آموزش، پژوهش و فرهنگی دارای نیروی انسانی مستعد و پرانگیزه است که می‌توانند در توسعه استان نقش‌آفرین باشند.
وی تجربه‌های سرپرست جدید جهاد دانشگاهی استان را گران‌سنگ عنوان کرد و گفت:  انتظار داریم فصل جدید جهاد دانشگاهی استان فصلی متفاوت در زمینه تاثیرگذاری این نهاد در استان باشد.
معاون اقتصادی استاندار ایلام با اشاره به برنامه جهاد دانشگاهی استان برای راه‌اندازی مرکز درمان ناباروری و مرکز غربالگری سرطان سینه، این دو موضوع را نیازهای اساسی استان عنوان و تاکید کرد: باید طوری برنامه‌ریزی شود که مردم تاثیر این مراکز را ببینند و شاهد رفع مشکلات موجود باشیم.
عباسی با اشاره به برنامه دیگر این نهاد برای به‌نژادی دام در استان گفت: جهاد دانشگاهی با توجه به ظرفیت‌های ملی این نهاد و شبکه دانش این مجموعه‌ی پویا می‌تواند در تحقق زنجیره ارزش راهبردی نقش‌آفرینی کند.
وی تاکید کرد: لازم است این مجموعه با تمرکز بر روی یک یا دو ظرفیت‌ استان بر اساس طرح آمایش در زنجیره راهبردی استان نقش خود را ایفا کند.
دکتر محمد پاکزاد، سرپرست جهاددانشگاهی استان ایلام نیز ضمن قدردانی از نگاه استاندار ایلام و مجموعه مدیریت استان گفت: این نهاد آمادگی دارد تا ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی کشور را در خدمت بیشتر به مردم استان  به کار گیرد.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی ایلام


نظر شما :