آغاز اجرای نظرسنجی از مشترکان شرکت گاز با همکاری جهاددانشگاهی ایلام

۰۴ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۱:۰۴ کد : ۵۲۹۵۹ اخبار عمومی
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از آغاز طرح نظرسنجی الکترونیکی از ذینفعان شرکت گاز استان در سطح ۱۵ ناحیه استان بر اساس تفاهم‌نامه با جهاددانشگاهی ایلام به‌صورت الکترونیکی خبر داد.
آغاز اجرای نظرسنجی از مشترکان شرکت گاز با همکاری جهاددانشگاهی ایلام

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی ایلام، دکتر محمود کشاورز، مدیرعامل شرکت گاز استان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: نظرسنجی امسال بر اساس آخرین نظام‌نامه ابلاغی شرکت ملّی گاز بدون استفاده از کاغذ و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی از سوی جهاد دانشگاهی ایلام به ‌صورت الکترونیکی انجام می‌گیرد.

وی گفت: مجری با استفاده از ابزارهای الکترونیکی (گوشی –تبلت) اقدام به جمع‌آوری و ثبت نظرات ذینفعان می‌کند و روابط عمومی شرکت به‌عنوان ناظر پروژه نظارت و کنترل مستمر دارد.

کشاورز تصریح کرد: در این نظرسنجی، طراحی نرم‌افزار موردنیاز و طراحی پرسشنامه‌ها در نرم‌افزار توسط جهاددانشگاهی بر اساس نظام‌نامه صورت گرفته است و موقعیت مکانی و جغرافیایی دقیق پرسشگران در حین نظرسنجی ثبت و رصد خواهد شد.

وی تاکید کرد: نظارت بر این طرح بسیار راحت‌تر و مستندتر از روش سنتی نظرسنجی است و جمع‌بندی ، تحلیل و استفاده از نتایج داده‌ها در حداقل زمان قابل بهره‌برداری و کاربردی خواهد بود.


نظر شما :