حضور رییس جهاد دانشگاهی ایلام در سامد

۲۸ دی ۱۴۰۱ | ۱۳:۳۴ کد : ۵۲۸۲۲ اخبار عمومی
رییس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام با حضور در دفتر سامد استانداری، پاسخگوی تماس‌های مردمی و سوالات جامعه هدف این نهاد بود.
حضور رییس جهاد دانشگاهی ایلام در سامد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی ایلام، سید غلامرضا حسینی، رییس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام در راستای نظام‌نامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامانه ارتباط الکترونیکی مردم و دولت با حضور در محل دفتر سامد استانداری به تماس‌های مردمی و سوالات جامعه هدف این نهاد پاسخ داد.

رییس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام در پاسخ به سوالات مردمی که عمدتا در رابطه با اشتغال و دریافت تسهیلات بود ضمن معرفی ظرفیت‌های این نهاد در زمینه‌های آموزشی و مهارت‌آموزی، طرح مشاغل خانگی، مراکز رشد، نوآوری و علمی کاربردی با ارائه راه حل مناسب برای اشتغال فارغ‌التحصیلان و سایر مخاطبان با بهره‌گیری از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی راهنمایی لازم جهت رفع دغدغه آنها داد.

اضافه می‌شود، براساس الزامات قانونی حاکم بر مدیریت ارتباطات مردمی، یکی از اهداف مهم و اساسی مرکز سامد(111) توسعه بستر تعاملات مردم و دولت است و این هدف در جهت پاسخگویی هرچه مناسب‌‍تر دستگاه‌ها و در نهایت زمینه‌سازی مشارکت مردم در برنامه‌ریزی، نظارت و اصلاح امور با استفاده از ظرفیت دستگاه‌های ستادی و اجرایی کشور است.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی ایلام


نظر شما :