توسعه همکاری‌های جهاد دانشگاهی ایلام و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان

۲۷ دی ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۰ کد : ۵۲۷۳۱ اخبار عمومی تاپ خبر
در دیدار روسای جهاد دانشگاهی واحد ایلام و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان بر توسعه همکاری‌های مشترک این دو نهاد تأکید شد.
توسعه همکاری‌های جهاد دانشگاهی ایلام و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی ایلام، سید غلامرضا حسینی، رییس جهاد دانشگاهی ایلام در این دیدار ضمن تبریک سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا(س) و هفته گرامیداشت مقام زن اظهار کرد: بانوان نقش مهمی در پیشرف جامعه به سوی اهداف متعالی دارند و علاوه بر ایفای نقش سازنده خود در خانواده به خوبی نشان داده‌اند در پذیرش مسئولیت‌ها نیز عملکردی مثبت و دلسوزانه دارند.

وی با تشریح فعالیت‌های جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام در زمینه‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی گفت: ظرفیت‌های بسیار زیادی در دستگاه‌های اجرایی استان وجود دارد که با توسعه همکاری‌‌های دو جانبه و چند جانبه و افزایش تعاملات در زمینه‌های مختلف می‌‌توان در عرصه خدمت‌رسانی به مردم موفق‌تر عمل کرد.

عضو هیئت علمی جهاددانشگاهی با اشاره به ظرفیت‌های این نهاد در کشور جهاددانشگاهی را زنجیره ای از دانش و فناوری در زمینه‌های مختلف توصیف کرد و افزود: با هم‌افزایی بیشتر می‌توان زمینه ورود بسیاری از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی به استان را نظیر پژوهشگاه رویان فراهم کرد.

خانم حیدری، مدیر کل کتابخانه‌های استان ایلام نیز در این دیدار با ابراز رضایت از همکاری‌های مشترک با جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام بر تداوم اجرای برنامه‌ها و طرح‌های مختلف در زمینه‌های علمی، آموزشی، فرهنگی و پژوهشی تأکید کرد.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی ایلام


( ۱ )

نظر شما :