گسترش همکاری‌های جهاد دانشگاهی و سازمان بسیج سازندگی استان ایلام

۱۹ مهر ۱۴۰۱ | ۱۳:۳۸ کد : ۴۹۳۴۰ اخبار عمومی تاپ خبر
در دیدار رئیس جهاد دانشگاهی ایلام و مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه امیرالمومنین(ع) استان بر گسترش سطح همکاری‌های این دو نهاد در زمینه‌های مختلف تأکید شد.
گسترش همکاری‌های جهاد دانشگاهی و سازمان بسیج سازندگی استان ایلام

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، سید غلارضا حسینی رئیس جهاد دانشگاهی ایلام در این دیدار با اشاره به ظرفیت‌های این نهاد در زمینه‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی، آموزشی و توسعه اشتغال اظهار کرد: تعامل و هم‌افزایی بیشتر این دو نهاد انقلابی می‌تواند زمینه‌ساز رونق اقتصادی استان و رفع مشکلات جوانان به‌ویژه در حوزه اشتغال باشد.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی در سطح کشور با بهره‌گیری از توانمندی‌های واحدهای سازمانی، مراکز، پژوهشکده‌ها، مؤسسات و ... زنجیره‌ای از خدمات مبتنی بر دانش را در حوزه‌های مختلف تأمین می‌کند، گفت: در استان ایلام نیز با همکاری‌های مشترک دستگاه‌های مرتبط با یکدیگر می‌شود کارهای ارزشمندی در جهت خدمت‌رسانی و رفاه مردم اجرا کرد.   

عضو هیأت علمی جهاد دانشگاهی توسعه اقتصاد دانش‌بنیان را کلید رفع مسائل مختلف جامعه دانست و افزود: جهاد دانشگاهی استان ایلام با برخورداری از ظرفیت‌های خود نظیر مراکز نوآوری، تحقیقاتی، خانه خلاق، آموزش‌های کوتاه مدت و آموزش علمی کاربردی، فرایند توسعه اشتغال و کارآفرینی بر پایه دانش را در استان ایجاد کرده است.

سرهنگ علی ملک زاده،  مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام نیز در این دیدار با تشریح وظایف و عملکرد این نهاد اظهار کرد: منویات مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال مبنی بر «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» سر لوحه و نقشه راه است و باید در این راستا به طور جدی تلاش نمود تا به اهداف متعالی دست یابیم.

وی در پایان ضمن بازدید از ساختمان مرکزی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام بر توسعه همکار‌های مشترک بین سازمان بسیج سازندگی و جهاد دانشگاهی تأکید کرد و گفت: این سازمان با همه توان و ظرفیت‌های خود آمادگی دارد در زمینه‌های مختلف در حوزه‌های مرتبط با جهاد دانشگاهی همکاری نماید.


نظر شما :