تاکید مدیرکل بهزیستی ایلام بر تداوم همکاری‌ها با جهاددانشگاهی در خدمت بهتر به جامعه هدف

۲۹ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۶ کد : ۴۸۹۶۱ اخبار عمومی تاپ خبر
مدیرکل بهزیستی ایلام بر تداوم همکاری‌ها با جهاددانشگاهی استان در زمینه‌های مختلف تاکید کرد و گفت: شرکای اجتماعی تنها به معنای خیرین نیست بلکه دستگاه‌ها و نهادهای دیگر به بهترین شکل می‌توانند یاریگر جامعه هدف بهزیستی باشند.
تاکید مدیرکل بهزیستی ایلام بر تداوم همکاری‌ها با جهاددانشگاهی در خدمت بهتر به جامعه هدف

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، «حسین نورعلیوند» در دیدار با رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام، اظهار کرد: قانع نشدن به وضع موجود و حرکت در راه رسیدن به مطلوب‌ها سرلوحه کار جهادگران است.

وی با بیان اینکه جذب شرکای اجتماعی از محوری‌ترین برنامه‌های بهزیستی برای خدمات بیشتر و بهتر به جامعه‌ی هدف است، گفت: شرکای اجتماعی تنها به معنای خیرین نیست بلکه دستگاه‌ها و نهادهای دیگر به بهترین شکل می‌توانند یاریگر جامعه هدف باشند.

مدیرکل بهزیستی ایلام با تاکید بر اینکه نتیجه‌ی انعقاد تفاهم‌نامه‌ها باید استفاده متقابل دستگاه‌ها از ظرفیت‌های یکدیگر باشد، تصریح کرد: این مجموعه به اجرا شدن تمام بندهای تفاهم‌نامه‌ها مقید است و تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

«سیدغلامرضا حسینی» رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام نیز با ارائه گزارشی از فعالیت‌های جهاددانشگاهی در زمینه‌های مختلف آموزش و اشتغال ، پژوهشی و فرهنگی اظهار کرد: امیدواریم همکاری‌های گذشته دو دستگاه در زمینه‌های مختلف تداوم یابد.


نظر شما :