با حضور رئیس جهاد دانشگاهی ایلام صورت گرفت؛

تجدید میثاق با شهیدان در اولین روز از هفته دولت

۰۲ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۰:۴۸ کد : ۴۷۸۹۹ عمومی تاپ خبر
رئیس جهاد دانشگاهی ایلام در اولین روز از هفته دولت به همراه استاندار ایلام و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی با حضور در مزار شهدای گمنام با آرمان‌های جمهوری اسلامی و شهدای گرانقدر دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.
تجدید میثاق با شهیدان در اولین روز از هفته دولت


به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، در این مراسم که به مناسبت آغاز هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر برگزار شد حضار با اهدای گل و قرائت فاتحه یاد و نام شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.
بهرام‌نیا، استاندار ایلام در این مراسم گفت: این دولت با تأسی از دولت شهیدان رجایی و باهنر گفتمان خود را آغاز کرد و محور آن نیز مردمی بودن‌ است؛ امروز آمده‌ای به شهدا بگوییم شما را ناظر بر رفتار خود می‌بینیم.
وی با بیان اینکه گفتمان این دولت ، گفتمان مردم سالاری و مردم محوری است، افزود: توفیق ما این است که در میان مردم باشیم و در راستای ارزش‌های متعالی اسلام گام برداریم.
همچنین پس از این مراسم و در گرامیداشت هفته دولت رئیس جهاد دانشگاهی ایلام به همراه استاندار ایلام و جمعی از مدیران از دستگاه‌های اجرایی استان با حجت‌الاسلام والمسلمین کریمی‌تبار، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام دیدار و گفت‌وگو کردند.


نظر شما :