برگزاری نشست فعالان خانه خلاق و نوآوری جهاد دانشگاهی ایلام

۲۶ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۴:۱۱ کد : ۴۷۶۶۴ اخبار تجاری سازی فناوری و اشتغال
به منظور آشنایی بیشتر با ظرفیت‌ها، حمایت‌ها و خدمات خانه‌های خلاق نشست فعالان خانه خلاق و نوآوری جهاد دانشگاهی ایلام برگزار شد.
برگزاری نشست فعالان خانه خلاق و نوآوری جهاد دانشگاهی ایلام


به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، «شهریار رستمی» - مدیر خانه خلاق و نوآوری ایلام بیان کرد: راه‌اندازی خانه‌های خلاق در حوزه صنایع دستی، و هنر های تجسمی و رشته های زیر مجموعه در جهت برنامه‌ریزی برای تنظیم و پیاده‌سازی سطح استانداردها و ارتقای مستمر کیفیت و سلامت محصولات و خدمات کسب و کارهای دیجیتال است.
رستمی با بیان اینکه این خانه با حمایت ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری راه اندازی شده است، گفت: هدف از راه‌اندازی این خانه خلاق گردهم آوردن و استفاده از ظرفیت توانمندان و اندیشمندانی است که در حوزه استارتاپی، ایده‌ها و صنایع خلاق و نگاه‌های نو می‌توانند در عرصه‌های مختلف تاثیرگذار باشند.
مدیر خانه خلاق و نوآوری ایلام افزود: در خانه خلاق صنایع دستی گروه‌هایی ورود خواهند کرد که نیازمند جا و مکان هستند و در همین مکان پذیرای آنان خواهیم بود.
وی در پایان با بیان اینکه حوزه‌های فعالیت خانه خلاق و نوآوری ایلام شامل صنایع دستی، پوشاک مد و لباس، نوشت ‌افزار و اسباب بازی، فضای مجازی، هنرهای تجسمی، گیاهان داروئی ، فناوری اطلاعات و نرم افزار و کسب و کارهای دیجیتال می باشد، اظهار کرد: توانمند سازی و فضای کار اشتراکی و اداری اختصاصی،  ارائه خدمات زیرساخت و استقرار و طی نمودن فرآیندهای رشد و تجاری سازی ، کارگاه ساخت و نمونه سازی ، امکانات و شرایط ارائه انواع خدمات توسعه ای به طرح های مرتبط مانند انواع خدمات منتورینگ، مشاوره و آموزش در زمینه های کسب و کار مالی و حقوقی، تجاری سازی ، طراحی و مدل سازی، مجوز و استاندارد، صادرات، تدوین طرح کسب و کار توجیهی، فنی، تولید، مالکیت معنوی، تحقیقات بازار، بازاریابی، تبلیغات، فروش، خدمات زیر ساخت مجازی، جذب و مدیریت منابع انسانی، آموزش های تخصصی و مهارتی، جذب سرمایه گذار و تامین سرمایه و..... از جمله خدمات قابل  ارائه در خانه خلاق و نوآوری ایلام می باشد.


نظر شما :