بازدید رئیس دانشگاه جامع علمی کابردی استان ایلام از نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های طرح ملی مشاغل خانگی

۱۶ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۴:۱۹ کد : ۴۱۲۳۰ تجاری سازی فناوری و اشتغال
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان ایلام گفت: برپایی مداوم نمایشگاه‌ها نه تنها موجب ایجاد انگیزه و فروش بیشتر محصول می‌شود بلکه تولیدکننده بیشتر مورد حمایت قرار می‌گیرد.
بازدید رئیس دانشگاه جامع علمی کابردی استان ایلام از نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های طرح ملی مشاغل خانگی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام؛ اسفندیار محمدی در جریان بازدید از نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های مشاغل خانگی استان ایلام با محوریت طراحی دوخت و خیاطی اظهار کرد: تعدد برگزاری نمایشگاه در حوزه‌های مختلف بویژه اشتغال محور، می‌تواند ضمن ارائه راهکارهای نو و علمی، منجر به رفع مشکلات پیش‌روی تولید شود.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان ایلام با تاکید بر اینکه این دست از نمایشگاه‌ها، تفکر کار اداری را از بین می‌برد و به عینه نشان می‌دهد با کمترین هزینه و امکانات به صورت شخصی و گروهی در محیط منزل ایجاد شغل و کسب درآمد کنند، افزود: البته باید فضای نمایشگاه‌ها با هدف گفتمان‌سازی و ایجاد حوزه مناسب جهت انتقال تجارب هنرمندان فراهم شود.

محمدی تصریح کرد: یکی از اهداف برپایی نمابشگاه‌ها، ایجاد بستر اقتصادی برای سرمایه گذاری و تزریق سرمایه به بازار کسب و کارهای کوچک و خانگی باشد.

وی تاکید کرد: نقش برگزاری نمایشگاه‌های عرضه محصولات صنایع دستی، در ایجاد انگیزه و بازاریابی محصولات محسوس بوده و برحمایت از تولید کنندگان تاثیر بسزایی دارد.

کلید واژه ها: اشتغال جهاد دانشگاهی ایلام


نظر شما :