رویداد کارآفرینی استارت آپ ویکند کشاورزی در استان ایلام برگزار می‌شود

۲۹ آبان ۱۴۰۰ | ۱۵:۳۴ کد : ۳۸۱۸۴ تجاری سازی فناوری و اشتغال
جلسه هم اندیشی استارت آپ ویکند کشاورزی با حضور معاون فناوری جهاد دانشگاهی واحد ایلام و مدیر مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه ایلام برگزار گردید.
رویداد کارآفرینی استارت آپ ویکند کشاورزی در استان ایلام برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام؛ «یونس میرزایی» با بیان ضرورت اصلاح فرهنگ کار و کارآفرینی، اظهار کرد: برگزاری رویدادها، کارگاه‌ها و تولید محتوی آموزشی گامی مثبت در راستای کارآفرینی است که کمک به توسعه اشتغال به ویژه فارغ التحصیلان بیکار نیز هست.

معاون فناوری جهاددانشگاهی واحد ایلام افزود: برگزاری رویداد استارآپ ویکند فرصت مناسبی برای جوانان است تا با مفاهیم و تعاریف جدید در حوزه کسب و کار آشنا شده و انگیزه لازم برای راه اندازی شغل خود بدست آورند.

همچنین دکتر «رضا یگانه»، مدیر مرکز رشد واحد های فناوری دانشگاه ایلام گفت: کشاورزی در حوزه‌های مختلف، از مرحله کاشت تا فروش، نیازمند جانی تازه است و به نظر می‌رسد رشد و شکل‌گیری استارتاپ‌ها در این حوزه می‌تواند در توسعه کشاورزی استان ایلام مؤثر باشد.

وی با تاکید بر نقش استارتاپ‌ها در بهبود زنجیره تامین بیان کرد: حوزه کشاورزی نیاز به شبکه نوآوری دارد و برای کار نوآورانه نیاز به فرهنگ‌سازی و آگاهی‌رسانی در میان تولیدکنندگان وجود دارد.

در این جلسه مقرر شد رویداد کارآفرینی استارت آپ ویکند کشاورزی در استان ایلام در زمستان 1400 برگزار می‌شود.


( ۱ )

نظر شما :