مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ایلام:

از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی در جهت خلق فعالیت‌های مشترک فاخر بهره می‌گیریم

۱۷ آبان ۱۴۰۰ | ۱۴:۵۹ کد : ۳۷۶۸۶ اخبار فرهنگی
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ایلام ضمن قدردانی از فعالیت‌های جهاددانشگاهی گفت: امیدواریم با هم‌افزایی از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی برای انجام فعالیت‌های فاخر مشترک استفاده بهره‌مند شویم.
از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی در جهت خلق فعالیت‌های مشترک فاخر بهره می‌گیریم

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام؛ حجت‌الاسلام‌ و المسلمین «مهاجر مهدوی‌راد» در دیدار رئیس جهاددانشگاهی واحد استان و جمعی از معاونان، ضمن قدردانی از فعالیت‌های این نهاد در استان در عرصه‌های مختلف، اظهار کرد: کار وقتی برای خدا و خارج از منیّت‌های اداری باشد برکت پیدا می‌کند و امیدواریم همه در این مسیر حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه با هم‌افزایی از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی برای انجام فعالیت‌های فاخر مشترک استفاده خواهد شد، ابراز امیدواری کرد هر ظرفیت خاستگاهی برای جهش باشد.

مهدوی‌راد تاکید کرد: دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ایلام خیمه گاه تمام کسانی است که دغدغه‌ کار فرهنگی دارند.

همچنین سیدغلامرضا حسینی، رئیس جهاددانشگاهی استان ایلام در این نشست گزارشی از فعالیت‌های جهاددانشگاهی ارائه کرد و گفت: در تمام فعالیت‌ها نیازمند حمایت معنوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری هستیم.

 


( ۱ )

نظر شما :