با حضور رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ایلام در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی

مراکز علمی کاربردی ایلام بازگشایی شدند

۱۶ آبان ۱۴۰۰ | ۱۱:۴۹ کد : ۳۷۶۴۷ آموزش علمی کاربردی
با حضور رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ایلام و مدیران مراکز علمی کاربردی، در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی، فعالیت آموزشی عملی مراکز علمی کاربردی استان به صورت حضوری آغاز شد.
مراکز علمی کاربردی ایلام بازگشایی شدند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام؛ امروز یک شنبه 16 آبان‌ماه 1400 با حضور دکتر «اسفندیار محمدی» رئیس دانشگاه جامع علمی کابردی استان ایلام و جمعی از معاونین و مدیران مراکز علمی کاربردی، کلاس‌های عملی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی واحد ایلام آغاز به کار کرد.

دکتر اسفندیار محمدی با بیان اینکه کد رشته‌های دانشگاه جامع مهارتی بوده، اظهار کرد: 70 درصد کد رشته‌های مراکز علمی کاربردی، عملی و تنها 30 درصد آنها تئوری است و برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری امری ضروری است.

وی ادامه داد: 10 مرکز آموزش علمی کاربردی در سطح استان ایلام فعال هستند که 3 هزار و 500 دانشجو در بیش از صد کد رشته‌ متنوع مهارتی در حال تحصیل می‌باشند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان ایلام با اشاره به اینکه 1500 دانشجو در مهرماه امسال جذی رشته‌های مهارتی مراکز دهگانه در استان شده است، تصریح کرد: پذیرش دانشجو در مهرماه امسال نسبت به سال گذشته 15 درصد افزایش داشته است.

محمدی به تدریس 500 مدرس در مراکز علمی کاربردی استان اشاره کرد و گفت: عمده رشته‌های مراکز علمی کاربردی مهارتی بوده و نیاز به حضور در کلاس هست که به دنبال مصوبه‌ی ستاد استانی کرونا در روز گذشته، از امروز کلاس‌های عملی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و اخذ کارت واکسیناسیون از دانشجویان برگزار شود.

وی با تاکید بر اینکه مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی یکی از مراکز موفق در ارزیابی‌های کشوری بوده است، گفت: عملکرد این مرکز در حوزه‌های مختلف آموزشی، دانشجویی و فرهنگی قابل قبول بوده و امیدواریم در برگزاری کلاس‌های حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بکارگیری مصوبات ستاد کرونا موفق عمل کنند.

 


نظر شما :