با برگزاری کلاس‌های کمک‌درسی برای دانش‌آموزان

«مهرباران» به مناطق حاشیه‌ای شهر ایلام می‌رود

۱۵ آبان ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۴ کد : ۳۷۵۸۱ فرهنگی
مدیر فرهنگی جهاددانشگاهی ایلام از برگزاری کلاس‌های کمک آموزشی برای مناطق حاشیه‌ای با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی خبر داد.
«مهرباران» به مناطق حاشیه‌ای شهر ایلام می‌رود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام؛«محسن ملکی»  با اعلام این خبر، اظهار کرد: معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان و سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی اردوی جهادی- آموزشی را در مناطق حاشیه‌ای شهر ایلام در قالب طرح «مهرباران»، برگزار خواهد کرد.

وی گفت: در قالب این طرح و در این مرحله کلاس‌های کمک درسی برای دانش‌آموزان مقطع ابتدایی و تدریس درس ریاضی در مقطع متوسطه‌ی اول با همکاری جمعی از دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان در مناطق حاشیه‌ای شهر ایلام برگزار خواهد شد.

مدیر فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام تاکید کرد: این طرح در پنج‌شنبه‌های هر هفته و در مساجد مناطق حاشیه‌ای شهر ایلام  و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

ملکی با بیان اینکه برای انجام طرح هماهنگی‌های لازم با آموزش و پرورش انجام شده است، گفت: با توجه به جمعیت دانش آموزان ابتدایی در مناطق حاشیه‌ای و عدم امکان برگزاری کلاس‌های حضوری ضرورت برگزاری اردوهای جهادی آموزشی در این مناطق کاملا احساس می‌شود.

وی ضمن قدردانی از مشارکت و هم‌افزایی صورت گرفته توسط دانشگاه فرهنگیان و بسیج دانشجویی این دانشگاه ابراز امیدواری کرد با نیازسنجی لازم در مناطق حاشیه‌ای این کلاس‌ها برای دانش‌آموزان دیگر مقاطع نیز برگزار شود.


نظر شما :