برگزاری نمایشگاه عرضه محصولات تولیدی مشاغل خانگی در استان ایلام

۱۲ آبان ۱۴۰۰ | ۱۵:۵۹ کد : ۳۷۵۱۵ اشتغال
دبیرخانه کارگروه اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان ایلام گفت: نمایشگاه عرضه محصولات تولیدی مشاغل خانگی در استان ایلام در راستای اجرای فاز سوم طرح (اتصال به بازار و فروش محصولات تولیدی مشاغل خانگی) در محل جهاد دانشگاهی ایلام برگزار شد.
برگزاری نمایشگاه عرضه محصولات تولیدی مشاغل خانگی در استان ایلام

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام؛ در این نمایشگاه با حضور حجت الاسلام و المسلمین «الله‌نورکریمی‌تبار» نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان ایلام،«جهانگیر رستم‌زاد»- معاون اقتصادی استانداری ایلام، «محمدعلی اقدسی» مدیرکل جهاد کشاورزی استان، «ابراهیم درویشی» صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری بخش کشاورزی، «احمد خانمحمدیان» معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و «احمدی» معاون کمیته امداد استان و «مهدی کاکاخانی» مدیر پزوهش صنعت، معدن و تجارت و جمعی دیگر از مدیران و نخبگان استانی برگزار و جهت فروش محصولات بازگشایی شد.

گفتنی است پیشران‌ها و متقاضیان مستقل همکار با طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، دست ساخته‌های خود را در معرض دید علاقمندان و بازدیدکنندگان قرار دادند. در بخش صنایع دستی این نمایشگاه غرفه‌های کار با چرم، نمدبافی و همچنین غرفه‌های دوخت لباس، تولیدات عسل و...  فعالیت می‌کنند.

همچنین براساس اینکه یکی از مشکلات فعالان مشاغل خانگی که از گذشته با آن مواجه بوده‌اند، کمبود یا عدم تخصص لازم یا بازار فروش است که با برگزاری این نمایشگاه سعی شده این خلاء جبران شود و به افرادی که تجربه و تخصص لازم ندارند، آموزش‌های لازم ارائه ‌شود.

 


نظر شما :