سرپرست دانشگاه ایلام:

جهاددانشگاهی در بسترسازی صحیح موفق عمل کرده است

۱۱ آبان ۱۴۰۰ | ۰۹:۱۷ کد : ۳۷۴۲۲ اخبار تاپ خبر
سرپرست دانشگاه ایلام گفت: بسترسازی صحیح برای انجام فعالیت‌های ماندگار و مفید بسیار مهم است که جهاددانشگاهی مانند همیشه می‌تواند در این زمینه نقش‌آفرینی ویژه‌ای داشته باشند.
جهاددانشگاهی در بسترسازی صحیح موفق عمل کرده است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام؛ دکتر «طاهر علی‌محمدی» در دیدار رئیس و جمعی از معاونان و کارکنان جهاددانشگاهی واحد استان ایلام اظهار کرد: جهاددانشگاهی تاکنون منشاء نوآوری‌ها و خدمات فراوانی بوده که هر کدام نیازی از نیازهای جامعه را پاسخ داده است.

وی با تقدیر از فعالیت‌های فاخر فرهنگی جهاددانشگاهی گفت: امروز نیازمند فعالیت‌های فرهنگی اثربخش در زمینه‌های مختلف هستیم که جهاددانشگاهی در این زمینه تجربه‌هایی موفق دارد.

سرپرست دانشگاه ایلام با تاکید بر اینکه همکاری و هم‌افزایی جهاددانشگاهی و دانشگاه‌ها می‌تواند به انجام پژوهش‌های کاربردی کمک کند، گفت: بسترسازی صحیح  در انجام فعالیت‌های ماندگار و مفید بسیار مهم است که جهاددانشگاهی مانند همیشه می‌تواند در این زمینه نقش‌آفرینی ویژه‌ای داشته باشند.

علی‌محمدی ادامه داد: یکی از دغدغه‌های جدی وزارت علوم در دولت سیزدهم آمایش آموزش عالی و رصد اشتغال دانش‌آموختگان است و آموزش‌های جهاددانشگاهی می‌تواند به اشتغال و  کارآفرینی دانش‌آموختگان  کمک موثر و قابل توجهی کند.

وی ظرفیت گیاهان دارویی استان را یکی از زمینه‌های مشترک برای فعالیت‌ها عنوان کرد و گفت: در این زمینه مصمم به همکاری با جهاددانشگاهی هستیم.

«غلامرضا حسینی» ، عضو هیئت علمی جهاددانشگاهی و رئیس واحد ایلام نیز با ارائه‌ی گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی، پژوهشی ، آموزش و اشتغال جهاددانشگاهی برای سرپرست دانشگاه ایلام آرزوی موفقیت کرد و گفت: امیدواریم شاهد  تداوم همکاری و هم‌افزایی‌های مشترک باشیم.


نظر شما :