مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام:

مصمم به استفاده از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی برای توانمندسازی مددجویان هستیم

۲۶ مهر ۱۴۰۰ | ۰۸:۰۶ کد : ۳۶۹۴۷ اخبار
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام گفت: برای خدمت به نیازمندان و توانمندسازی مددجویان نیازمند یک عزم مجاهدانه هستیم و جهاددانشگاهی در این زمینه نهادی باتجربه و قابل اطمینان است.
مصمم به استفاده از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی برای توانمندسازی مددجویان هستیم

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام؛ «رضا طاهری» در دیدار با «سیدغلامرضا حسینی» رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام اظهار کرد: مصمم به استفاده از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی برای توانمندسازی جامعه‌ی هدف و مددجویان هستیم.

وی با بیان اینکه تلاش امداد کمک به توانمندسازی جامعه‌ی هدف و مددجویان و در نتیجه کاهش جامعه هدف است، تصریح کرد: برنامه‌های مهمی در عرصه خدمت رسانی شایسته به نیازمندان استان داریم و در این زمینه محتاج و نیازمند مشارکت همه‌ی نهادها و دستگاه‌های استان  هستیم.

وی افزود: از آنجا که توانمندسازی خانواده‌ها و درآمد با ثبات از مهمترین نیازهای خانواده های مددجویان است، تصریح کرد: برای خدمت به نیازمندان و توانمندسازی مددجویان نیازمند یک عزم مجاهدانه هستیم و جهاددانشگاهی در این زمینه همکاری قابل اطمینان است.

طاهری بر انجام فعالیت‌های دانش‌بنیان در عرصه‌ی توانمندسازی مددجویان خبر داد و گفت: در این زمینه نیازمند کمک جهاددانشگاهی هستیم.

«سیدغلامرضا حسینی» رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام با تشریح فعالیت‌های جهاددانشگاهی استان در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی، اشتغال و فرهنگی، اظهار کرد:تجربه‌های خوبی از همکاری با کمیته امداد داریم و امیدواریم این هم‌افزایی در جهت کمک به جامعه هدف امداد و ارائه خدمات توسط جهاددانشگاهی بیشتر شود.


نظر شما :