تقدیر رئیس جهاد دانشگاهی ایلام از مدیرکل سابق پزشکی قانونی استان

۱۸ مهر ۱۴۰۰ | ۱۵:۲۴ کد : ۳۶۶۳۸ اخبار
رئیس جهاد دانشگاهی واحد ایلام از مدیرکل سابق پزشکی قانونی استان تقدیر کرد و گفت: همکاری‌ها در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی تداوم خواهد داشت.
تقدیر رئیس جهاد دانشگاهی ایلام از مدیرکل سابق پزشکی قانونی استان

به گزارش روابط‌ عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام؛ «سیدغلامرضا حسینی» _ رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام، نیز ضمن قدردانی از همکاری‌ها و تعاملات پزشکی قانونی در دوران مدیرکل سابق پزشکی قانونی استان، گفت: این همکاری‌ها در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی تداوم خواهد داشت.

در این نشست دکتر «مهدی علیزاده‌مهاجر» مدیرکل سابق پزشکی قانونی ایلام با ارائه گزارشی از عملکرد سه ساله اداره کل، از همکاران رسانه‌ای، فرهنگی و پژوهشی جهاد دانشگاهی قدردانی کرد و گفت:برگزاری آزمون شایستگی مدیران یکی از فعالیت‌های ماندگار جهاد دانشگاهی برای ادارات و نهادی مختلف است که خوشبختانه اداره کل پزشکی قانونی از این امکان به خوبی استفاده کرده است. 

«مهرشاد طهماسبی»_  مدیرکل پزشکی قانونی استان ایلام ، ارتباط با رسانه‌ها، معرفی دقیق خدمات پزشکی قانونی تکمیل تجهیزات آزمایشگاهی مخصوصا سم‌شناسی و استقرار پزشکی قانونی در دیگر شهرستان‌های استان را از برنامه‌های آینده خود اعلام کرد.

در این نشست رئیس جهاددانشگاهی استان از مدیرکل سابق پزشکی قانونی ایلام تقدیر کرد.


نظر شما :