اختصاص تجهیزات مورد نیاز طرح توسعه مشاغل خانگی در رشته‌ی خیاطی به جهاد دانشگاهی واحد ایلام

۳۰ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۹:۵۴ کد : ۳۶۰۱۶ اخبار تاپ خبر
با رایزنی‌های نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و پیگیری‌های صورت گرفته از سوی جهاد دانشگاهی واحد ایلام؛ از محل اعتبارات ملی مبلغ ۵ میلیارد ریال در قالب تجهیزات خیاطی در راستای کمک به توسعه‌ی طرح ملی مشاغل خانگی به استان ایلام اختصاص یافت
اختصاص تجهیزات مورد نیاز طرح توسعه مشاغل خانگی در رشته‌ی خیاطی به جهاد دانشگاهی واحد ایلام

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد ایلام؛ جشنواره مد و لباس ویژه پیشرانان و متقاضیان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در رشته خیاطی در خردادماه امسال در محل جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام برگزار شد. که مورد بازدید مسئولین استانی و کشوری بویژه خانم دکتر سارا فلاحی- نماینده محترم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

در راستای تحقق اهداف جشنواره که ایجاد اشتغال پایدار و اتصال به بازارهای داخلی و بهره‌مندی از ظرفیت بازارهای منطقه‌ای بود با رایزنی‌های نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و پیگیری‌های صورت گرفته از سوی جهاد دانشگاهی واحد ایلام؛ مبلغ ۵ میلیارد ریال کمک بلاعوض به جهاددانشگاهی واحد استان در قالب تجهیزات خیاطی و سایر تجهیزات مورد نیاز پیشرانان اختصاص یافت.

گفتنی است بر اساس توافق بعمل آمده، تجهیزات مورد نیاز از قبیل چرخ خیاطی، میز مکش، اتوی صنعتی، قیچی صنعتی، میز کار و ... خریداری و شهریورماه به جهاد دانشگاهی واحد ایلام ارسال گردید.


( ۱ )

نظر شما :