تاکید دبیر ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان و رئیس جهاد دانشگاهی ایلام بر هم‌افزایی برای رونق اشتغال

۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | ۲۱:۵۲ کد : ۳۵۹۷۲ اخبار تجاری سازی فناوری و اشتغال
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان ایلام گفت: جهاددانشگاهی الگوی بارز توانمندسازی سطح جامعه در بخش‌های مختلف بوده است.
تاکید دبیر ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان و رئیس جهاد دانشگاهی ایلام بر هم‌افزایی برای رونق اشتغال

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام؛ محمد زارع _ مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان در دیدار با رئیس جهاد دانشگاهی واحد ایلام اظهار کرد: جهاد دانشگاهی به عنوان نهادی پیشرو در علم و فناوری الگویی موفق برای کمک به توانمندسازی بخش‌های مختلف جامعه است.

وی با تشریح نحوه کمک به متقاضیان مشاغل خرد و خانگی گفت: در این زمینه و دیگر زمینه‌ها مانند توسعه مشاغل در حوزه گیاهان دارویی بویژه در خصوص تکمیل فازهای باقیمانده مجتمع تحقیقاتی گیاهان دارویی گرمسیری و همچنین طرح اصلاح نژاد دام سبک (در شهرستان ایوان) و همچنین شرکت‌های دانش‌بنیان آماده انجام فعالیت‌های مشترک و همکاری هستیم.

سیدغلامرضا حسینی_عضو هیات علمی جهاد دانشگاهی و رئیس واحد ایلام نیز با تشریح فعالیت‌های جهاد دانشگاهی ایلام در زمینه‌های مختلف، اظهار کرد: گیاهان دارویی، توسعه مراکز نوآوری و مشاغل خانگی می‌توانند در قالب فعالیت‌های مشترک و بر مبنای هم‌افزایی مایه‌ی برکت برای مردم استان شوند و مجموعه جهاد دانشگاهی با پشتوانه شبکه گسترده علمی در سطح کشور آماده نقش‌‌آفرینی در این عرصه است .


( ۱ )

نظر شما :