رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی وفناوری کشور بیان کرد:

مرز ایلام؛ ظرفیتی برای تجارت علم و فناوری در بازارهای بین‌المللی

۲۴ شهریور ۱۴۰۰ | ۲۲:۵۷ کد : ۳۵۸۶۵ تجاری سازی فناوری و اشتغال تاپ خبر
رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی وفناوری کشور در جریان بازدید از مرکز منش ایلام بر حمایت از واحدهای فناور مستقر در این مرکز تأکید کرد و گفت: استان ایلام به واسطه‌ موقعیت جغرافیایی که دارد می‌تواند مامن خوبی برای ما در حوزه بازارهای بین‌المللی باشد و بتوانیم تجارت حوزه علم و فناوری را از مرز ایلام داشته باشیم.
مرز ایلام؛ ظرفیتی برای تجارت علم و فناوری در بازارهای بین‌المللی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام؛ مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان ایلام، سردار مهدی رحیمی، رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی وفناوری کشور در جریان سفر خود به استان ایلام با حضور در مرکز منش ایلام با واحدهای فناور این مرکز دیدار و اظهار کرد: جوانان ایلامی ظرفیت‌ها و استعدادهای بسیار ارزشمندی در عرصه علم و فناوری هستند.

وی با اشاره به تفاهم‌نامه بسیج علمی، پژوهشی وفناوری کشور با جهاد دانشگاهی در خصوص تعاملات و همکاری‌های علمی و پژوهشی در عرصه‌های مختلف به منظور رفع نیازهای کشور گفت: از ایده‌های نو و فناور به منظور ایجاد اشتغال برای جوانان در حد امکان حمایت خواهد شد.

دکتر رحیمی به ظرفیت‌های استان ایلام به واسطه‌ موقعیت جغرافیایی اشاره کرد و افزود: این استان مامن خوبی برای ما در حوزه بازارهای بین‌المللی است تا بتوانیم تجارت حوزه علم و فناوری را از مرز ایلام داشته باشیم.

اضافه می‌شود، رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی وفناوری کشور دراین بازدید ضمن آشنایی با فعالیت‌های واحدهای مستقر در مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان ایلام پای صحبت‌های جوانان نوآور ایلامی نشست و اعضای تیم‌های استارتاپی در محیطی صمیمی نظرات، مسائل و درخواست‌های خود را بیان و مطرح کردند.


نظر شما :