تجلیل از نفرات برتر رویداد ایده شو سخمه در مرکز منش ایلام

۲۴ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۵:۵۸ کد : ۳۵۸۵۸ تجاری سازی فناوری و اشتغال
رویداد ایده‌شو سخمه با معرفی  و تجلیل از نفرات برتر به کار خود پایان داد، این رویداد با محوریت طراحی لباس‌های بومی و محلی در مرکز منش ایلام برگزار شد.
تجلیل از نفرات برتر رویداد ایده شو سخمه در مرکز منش ایلام

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام؛ امروز ۲۴ شهریورماه در مراسمی با حضور اعضای شورای پذیرش و سرمایه‌گذاری مرکز منش ایلام از شرکت‌کنندگان برتر رویداد ایده شو سخمه تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم، از خانم‌ها فاطمه مرادی، لیلا زینی‌وند و اسما یوسف زاده به عنوان نفرات برگزیده اولین رویداد ایده شو سخمه با اهدای لوح و جوایز نقدی تقدیر شد، همچنین از خانم‌ زهرا آتش‌بار به عنوان دبیر رویداد و خانم‌ها کبری پاک‌نژاد، زهرا تباشیر و فرشته نصرت‌پور داوران این رویداد تجلیل شد.

یادآور می‌شود، رویداد ایده‌شو سخمه با محوریت طراحی لباس‌های بومی و محلی استان و برپایی نمایشگاه از 30 ارسالی به همت مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان ایلام ۲۱ شهریور‌ماه امسال برگزار شد؛ این رویداد در راستای طرح شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام، جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان ایلام، مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ایلام، خانه مد و لباس استان ایلام و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری جوانان استان ایلام برگزار شد.


نظر شما :