بر اساس تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری انجام شد؛

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری پای دغدغه‌های واحدهای فناور در ایلام

۲۲ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۰:۱۹ کد : ۳۵۷۲۱ اخبار تجاری سازی فناوری و اشتغال تاپ خبر
بر اساس تفاهم نامه همکاری بین جهاددانشگاهی و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری، سرتیپ دوم پاسدار دکتر مهدی رحیمی رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری از مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان ایلام بازدید و در جریان فعالیت‌های جهاددانشگاهی ایلام در این مرکز قرار گرفت.
رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری پای دغدغه‌های واحدهای فناور در ایلام

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام؛ دکتر «مهدی رحیمی» رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری پس از بازدید و گفت‌وگوی چند ساعته با واحدهای فناور در این مرکز ، با بیان اینکه خوشبختانه جهاددانشگاهی با همه‌ی توان پای کار است، اظهار کرد: در جریان دغدغه‌های واحدهای فناور مستقر در این مرکز قرار گرفتم و بر اساس تفاهم‌نامه‌ی موجود کمک‌های لازم برای ارتقاء فعالیت‌ این واحدها انجام خواهد شد.

وی از همکاری سازمان بسیج علمی برای حمایت از ایده‌های این واحدها در کارگروه‌های تخصصی خبر داد و تاکید کرد: با توجه به تفاهم‌نامه‌ با جهاددانشگاهی در سطح ملی، همکاری در سطح استان امیدوارکننده است.

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری ضمن تقدیر از همراهی‌ها و همکاری‌های جهاددانشگاهی با بسیج علمی و فناوری استان ابراز امیدواری کرد این همکاری‌ها به حل مسائل و مشکلات استان بینجامد.


نظر شما :