تأکید بر تداوم برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان در ایلام

۰۷ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۳:۱۱ کد : ۳۵۲۴۲ تجاری سازی فناوری و اشتغال
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام با ابراز رضایت از اجرای برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان در ایلام گفت: امیدواریم نظیر چنین برنامه‌هایی که زمینه‌ساز ارائه خدمات مطلوب به جوانان استان و کشور است تداوم داشته باشد.
تأکید بر تداوم برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان در ایلام

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام؛ محمدرضا تردست، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام در جلسه شواری پذیرش و سرمایه‌گذاری منش ایلام با ابراز رضایت از اجرای برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان در ایلام اظهار کرد: منش ایلام به عنوان یکی از مراکز با کیفیت در سطح کشور محسوب می‌شود که این نشان دهنده جدیت در کار و تخصص کارکنان جوان جهاد دانشگاهی ایلام است که در این مرکز فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به اجرای موفق برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان در ایلام، گفت: امیدواریم نظیر چنین برنامه‌های مشترکی با همکاری وزارت ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی که زمینه‌ساز ارائه خدمات مطلوب به جوانان استان و کشور است تداوم داشته باشد.

تردست با اشاره به تأثیر مثبت برگزاری رویداد‌های مرکز منش ایلام بر فعالیت تشکل‌های غیر دولتی به ویژه سازمان‌های مردم‌نهاد در زمینه توسعه فرهنگ کارآفرینی در استان گفت: این کار ارزشمند باید انعکاس رسانه‌ای فراگیری داشته باشد تا همه مخاطبان با فعالیت‌های مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان ایلام آشنا شوند و از خدمات این مرکز بهره لازم را ببرند.

 معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام با دعوت از جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام برای حضور در جلسات ستاد ساماندهی امور جوان افزود: این مهم زمینه‌ساز بهره‌مندی همه دستگاه‌های مرتبط با امور جوانان استان برای استفاده از ظرفیت‌های ارزشمند جهاد دانشگاهی به‌ویژه مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان ایلام و تعمیم این فعالیت‌ها در سایر دستگاه‌های اجرایی است.

اضافه می‌شود در این جلسه مجازی گزارشی از روند برگزاری رویدادها و کارگاه‌‌های آموزشی برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان در ایلام در سه فاز ترویج، نوآوری و شکوفایی و همچنین برنامه‌های آتی و توسعه همکاری‌ها در این مرکز ارائه شد.

کلید واژه ها: مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی ایلام


نظر شما :