امضای تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی واحد ایلام با اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان

۲۹ تیر ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۵ کد : ۳۳۶۹۱ عمومی اشتغال
تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی واحد ایلام و اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان منعقد و به امضا رسید.
امضای تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی واحد ایلام با اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام؛ روز دوشنبه بیست و هشتم تیرماه 1400 تفاهم نامه همکاری بین مهندس سیدغلامرضا حسینی رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام و مهندس رضا محمدرحیمی مدیرکل صمت استان ایلام منعقد و به امضا رسید.

این تفاهم نامه در راستای همکاری و مشارکت در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، اشتغال، کارآفرینی، اطلاع‌رسانی، مشاوره‌ای، علمی کاربردی و آموزش عالی و افزایش معاملات بین بخشی و توسعه کمی و کیفی منعقد شده است.

همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی، رویدادهای کارآفرینی، دوره‌های آموزش تخصصی، سمینارها، همایش‌ها و بازدیدهای علمی، بعلاوه برنامه‌مریزی و اجرای پروژه‌های پژوهشی، بهره‌مندی از امکانات سخت افزاری در راستای توسعه اقتصاد دانش بنیان، حمایت از فروش محصولات فناورانه شرکت‌های دانش بنیان و تیم‌های مستقر در مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی از تعهدات مندرج در تفاهم نامه است.

علاوه بر این حمایت تسهیلاتی از توسعه و تجاری سازی محصولات واحدهای فناور و همچنین حمایت از اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی به ویژه در زمینه مشاغل خرد و خانگی نیز از مفاد این تفاهم نامه است.


نظر شما :