توسط ایسپای ایلام صورت گرفت؛

سنجش میزان رضایت‌مندی مراجعین اداره کل بهزیستی ایلام به پایان رسید

مدیر فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام از پایان طرح نظرسنجی میزان رضایت‌مندی مراجعین اداره کل بهزیستی استان ایلام خبر داد و گفت: این نظرسنجی با حجم ۶۰۰ نمونه انجام گرفت.
۲۳ تیر ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۱ کد : ۳۳۳۶۶ فرهنگی
سنجش میزان رضایت‌مندی مراجعین اداره کل بهزیستی ایلام به پایان رسید

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام؛ «محسن ملکی» با بیان این خبر اظهار کرد: این طرح به پایش میزان رضایتمندی از سه معاونت اجتماعی، پیشگیری و توانبخشی اداره کل بهزیستی استان ایلام پرداخت.

مدیر فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام با تاکید بر اهمیت پژوهش و استفاده از ابزار نظرسنجی برای انجام آن، خاطر نشان کرد: سنجش افکار مراجعین به دستگاه خدماتی بهزیستی با دسته‌ای از پرسش‌های مشخص که در یک مکان خاص و در یک مقطع زمانی معین صورت می‌گیرد به برنامه‌ریزان این فرصت را می‌دهد که با تغییر یا تثبیت شیوه کاری به ارائه خدمات مطلوب‌تر به مردم بپردازند.

وی ادامه داد: این نظرسنجی علاوه بر مرکز استان، در دو شهرستان ایلام و ایوان (حوزه شمالی استان) و شهرستان آبدانان (حوزه جنوبی استان) از مراجعه کنندگان اداره کل، ادارات شهرستان‌ها، مراکز تخصصی و تابلودار بهزیستی انجام گرفت.

ملکی تاکید کرد: در این پژوهش دو مولفه‌ی میزان آگاهی و میزان رضایت بهره‌جویان از اداره کل بهزیستی ایلام مورد بررسی قرار گرفت.


نظر شما :