امضای تفاهم‌نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی و مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان ایلام

۱۷ تیر ۱۴۰۰ | ۱۰:۵۰ کد : ۳۳۱۱۹ عمومی
تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی واحد استان و مرکز خدمات حوزه‌های علمیه ایلام به امضا رسید.
امضای تفاهم‌نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی و مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان ایلام

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام؛ روز چهارشنبه شانزدهم تیرماه 1400 تفاهم نامه همکاری بین مهندس سیدغلامرضا حسینی رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام و حجت الاسلام و المسلمین ایمان نظری مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان ایلام منعقد و به امضا رسید.

ا‌‌ین تفاهم‌نامه در راستای توسعه عرصه‌های سلامت (تشخیصی، درمانی و ... )، فرهنگی، آموزشی پژوهشی، ایجاد زیرساخت‌‌های لازم در راستای توسعه کسب و کارهای تخصصی، اشتغال و کارآفرینی و استفاده از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های مشترک جهاد دانشگاهی و حوزه‌های علمیه استان ایلام در جهت افزایش تعاملات بین بخشی و توسعه کمی و کیفی همکاری‌های علمی منعقد شده است.

بهره‌مندی از خدمات مشاوره (تغذیه، ژنتیک، بیهوشی، روان‌شناسی و...)، بهره‌مندی جامعه هدف مرکز از مراکز تخصصی آسیب‌های اجتماعی، اجرای پروژه‌های مطالعاتی در حوزه‌های مختلف بعلاوه‌ی تولید محتوای اجتماعی، فرهنگی و رسانه‌ای با تاکید بر محصولات چند رسانه‌ای دیجیتال و محتوای آموزش‌های الکترونیکی قسمتی از تعهدات این تفاهم نامه بوده است.

همچنین تدوین و اجرای دوره‌های آموزش عالی با رویکرد مهارت محور، شغل محور و محصول محور، راه‌اندازی، راهبری و مدیریت کلینیک‌های کسب و کار و اشتغال و کارآفرینی، بعلاوه‌ی راه اندازی مراکز نوآوری و شتابدهی با محوریت کارآفرینی، اشتغال کسب و کارهای کوچک و خانگی، همچنین تدوین برنامه‌ها و پروژه‌های توانمندسازی با تاکید بر دوره‌های آموزش عمومی، مدیریتی، تخصصی، کارآفرینی، کسب و کارهای نوین و خانگی و تاکید بر همکاری در زمینه‌های قرانی و صنایع فرهنگی با تکیه بر علوم فناورانه در جهاد دانشگاهی از دیگر ابعاد و عرصه‌های این تفاهم نامه است.

در این تفاهم نامه بر تعیین نیازهای آموزشی و توانمندسازی نیروهای انسانی از طریق نیازسنجی و استانداردهای آموزشی، تهیه و انتشار دستاوردهای و فعالیت‌های مراکز از طریق خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا و همچنین بهره‌مندی از خدمات مرکز افکارسنجی ایسپا و سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی تاکید شده است.


نظر شما :