فراخوان دهمین دوره‌ی مرحله استانی مناظرات دانشجویی در ایلام

۰۹ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۵۱ کد : ۳۱۴۰۰ فرهنگی
مدیر فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام گفت: مرحله استانی دهمین دوره‌ی مسابقات ملی مناظره دانشجویی در بین دانشجویان برگزار خواهد شد.
فراخوان دهمین دوره‌ی مرحله استانی مناظرات دانشجویی در ایلام

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام؛ «محسن ملکی» زمان برگزاری مرحله استانی مسابقات مناظره را اوایل سال تحصیلی 1401 1400 عنوان و اظهار کرد: فراخوان این مسابقات برای تمام دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان ارسال گردیده است.

مدیر فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام افزود: این دوره از مسابقات مناظره با توجه بر شرایط حاکم بر جامعه از حیث شیوع ویروس کرونا، با در اولویت قرار دادن سلامتی شرکت کنندگان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در پاییز امسال برگزار می‌شود.

وی مناظرات دانشجویی را فرصت مغتنمی در جهت اشاعه فرهنگ نقد و نقدپذیری دانست و گفت: دانشجویان با شرکت در این مسابقات علاوه بر افزایش اعتماد به نفس و ارتقای دانش و آگاهی خود، در زمینه‌های مختلف، فرصتی برای افزایش مهارت‌های گفتگو، تضارب آرا، نقدپذیری و نقد مبتنی بر انتقاد منصفانه خواهند یافت.

ملکی با بیان اینکه برگزیدگان مرحله استانی مسابقات مناظره دانشجویی به مرحله منطقه‌ای راه خواهند یافت، گفت: دانشجویان علاقمند می‌توانند با مراجعه به معاونت‌های فرهنگی دانشجویی دانشگاه‌های محل تحصیل و یا با مراجعه به معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام به آدرس ایلام- بلوار تعمیرکاری خیابان فدائیان اسلام مراحل ثبت نام را انجام دهند. همچنین می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 08432247749 تماس حاصل فرمایند.


نظر شما :