برگزاری دوره آموزشی python در جهاددانشگاهی ایلام

۰۲ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۸:۰۱ کد : ۳۱۰۹۹ آموزشی
برگزاری دوره آموزشی python در جهاددانشگاهی ایلام

‌‌‌‌‌‌‌به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد ایلام، پایتون یک زبان برنامه نویسی عمومی و Open Source است که می‌تواند برای بسیاری از برنامه‌های کاربردی مورد استفاده قرار گیرد. این زبان به دلیل قابلیت خوانایی بسیار بالا و طراحی ساختاری سایر عناصرش انتخاب بسیار مناسبی برای شروع و ورود به دنیای برنامه نویسی می‌باشد.

اما اشتباه نکنید!!!

Python محدود به استفاده‌های پایه نمی‌شود و در اصل، در عین سادگی، یکی از قدرتمندترین زبان‌های برنامه نویسی دنیا محسوب و در بسیاری از نرم افزارهای بزرگ و پیچیده استفاده شده که در نهایت باعث افزایش قدرت و تسریع عملکرد آنها شده است.

از این زبان به دلیل قدرت بالا و سادگی کار با آن، در زمینه‌های بسیاری استفاده می‌شود. سایت‌های بزرگی همچون YouTube ، Instagram ، Reddit و برای افزایش قدرت در Back-End از این زبان استفاده می‌کنند. از Python می‌توانید در تمام زمینه‌هایی همچون Desktop ، هوش مصنوعی، Data Science ، script نویسی و استفاده کنید.

پایتون یک زبان تفسیری است، به این معنی که برنامه‌های نوشته شده در پایتون نیازی به Compile برای اجرا ندارند و همین موضوع باعث افزایش قدرت و عملکرد نرم افزارهای نوشته شده با این زبان می‌شود.

پایتون به برنامه‌نویسان تازه کار اجازه داده با صرف کمترین وقت اصول اولیه این زبان را یاد بگیرند و اولین برنامه کاربردی خود را با این زبان طراحی کنند. این زبان به گونه‌ای ساخته شده که ترکیب نحوی آن کاملاً خوانا است و برنامه‌نویسان بدون مشکل خاصی قادرند منطق دستورات را به شکل صریح و روشنی درک کنند.

متقاضیان می توانند جهت مشاوره و ثبت نام در این دوره آموزشی به مراکز آموزش کوتاه مدت جهاددانشگاهی به نشانی:

مرکز شماره یک: ایلام، بلوار تعمیرکاری، خیابان فداییان اسلام، طبقه اول ساختمان جهاددانشگاهی ۳۲۲۳۲۵۸۳

مرکز شماره دو: ایلام، میدان مخابرات، بلوار دانشجو، روبروی هنرستان آیت اله خامنه ای ۳۲۲۴۳۵۶۲ مراجعه کنند.

 


نظر شما :