در وبینار آموزشی «راهکارهای متفاوت شروع کسب و کار» مطرح شد:

خودشناسی؛ یکی از مزیت‌های کسب و کارهای خانگی

۰۱ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۲ کد : ۳۱۰۴۶ آموزشی آموزش علمی کاربردی
وبینار آموزشی راهکارهای متفاوت در شروع کسب و کار در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام به صورت مجازی برگزار شد.
خودشناسی؛ یکی از مزیت‌های کسب و کارهای خانگی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، در وبینار آموزشی راهکارهای متفاوت در شروع کسب و کار که با تدریس «عفاف دلشاد» برگزار شد بر راه‌اندازی کسب و کار از محیط خانه با همکاری افراد خانواده تاکید شد.

این مدرس گروه کامپیوتر مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام با اشاره به اینکه بر ایده‌های کارآفرینانه خویش در شروع کسب و کار تکیه شود، افزود: از مزیت‌های این نوع مشاغل عدم نیاز به سرمایه زیاد و کم هزینه بودن شغل است. از جهت دیگر با توجه به تیمی بودن شغل خانگی درصد موفقیت و به بار نشاندن آن بسیار فراوان است.

مهندس دلشاد خاطر نشان کرد: در کسب و کارهایی که ایجاد می‌شود از نقاط قوت سایر مشاغل مشابه که به موفقیت رسیده‌اند، الگوبرداری کنید اما بدون مطالعه و پژوهش به تقلید کورکورانه نپردازید که منجر به شکست پروژه و اتلاف وقت و هزینه می‌شود.

وی همچنین از دیگر مزیت‌های کسب و کارهای خانگی به شناسایی هوش درون فردی و خودشناسی، آموزش و شناسایی خلاقیت افراد و آموزش کار گروهی اشاره کرد.

این وبینار که با استقبال بیش از صد تن از دانشجویان مرکز علمی کاربردی روبرو شد در پایان توسط مدرس آن به سوالات دانشجویان پاسخ نیز داده شد.


نظر شما :