رییس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام:

همیاری گسترده‌ برای تحقق اهداف سازمان‌ها هنر بزرگ روابط عمومی‌ است

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۴:۴۹ کد : ۳۰۸۶۳ عمومی
همیاری گسترده‌ برای تحقق اهداف سازمان‌ها هنر بزرگ روابط عمومی‌ است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام؛ «سیدغلامرضا حسینی» عضو هیئت علمی جهاددانشگاهی و رئیس واحد ایلامی در پیامی به شرح زیر روز روابط عمومی را تبریک گفت.

روابط عمومی اصلی‌ترین حلقه ارتباط بین مدیران، کارکنان و جامعه است و توسعه اجتماعی و فرهنگی یک جامعه در گرو توزیع عادلانه اطلاعات، روشن‌گری افکارعمومی، مردم مداری و احترام به حقوق انسان‌ها به منظور افزایش سطح مشارکت مردمی محقق می‌شود که ماموریت انجام آن به عهده روابط عمومی سازمان‌هاست.

نقش برجسته روابط عمومی در هر مجموعه‌ای به عنوان آینه‌ای شفاف در دریافت و انعکاس واقعیت‌ها بر کسی پوشیده نیست و طراوت و بالندگی در تعامل سازمان‌ها و جامعه هنر بزرگ روابط عمومی است.

ارتباطات معقول و منطقی براساس ارزش‌های سازمان و جامعه، عمده‌ترین عامل توسعه انسانی و سازمانی است و روابط عمومی با تلاشی آگاهانه موجب خلق جامعه‌ای انسانی‌تر بر مبنای همیاری گسترده‌تر است و گسترش دهنده ژرفای معنای روابط انسانی است.

همکاران خدوم روابط عمومی مشعل‌داران توسعه ارتباطی هستند و با الهام از دانش ارتباطات که الفبای آن هم افزایی، هم اندیشی، همسویی، همنوایی، همگرایی و ابتکار و امید، قانونمندی، هدفمندی و هوشمندی و صداقت و امانتداری در مسیرحفظ مصالح سازمان و منافع همگنان و در جهت انجام رسالتی خطیر که توسعه روابط عمومی است، در مسیر خدمت صادقانه گام بر می‌دارند.

 ۲۷ اردیبشهت ماه روز جهانی روابط عمومی نامگذاری شده است. این روز فرصتی است تا اهمیت و ضرورت جایگاه روابط عمومی به  عنوان یک هنر و شغل حرفه‌ای مورد توجه ویژه همه مدیران قرار گیرد.

اینجانب لازم می‌دانم از تلاش‌های شبانه‌روزی است اندرکاران روابط عمومی در جهت آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی و پوشش خبری فعالیت‌های و عملکرد واحدهای سازمانی، ادارات، نهادهای عمومی و خصوصی، موسسات و سایر مراکز استان صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.


نظر شما :